Lietuvos krepšininkai draugiškose rungtynėse turėjo pripažinti latvių pranašumą

Lietuva

Dainiaus Labučio (ELTA) nuotr.

51623

Pasaulio vyrų krepšinio čempionato atrankos kovoms besirengianti Lietuvos rinktinė draugiškose rungtynėse Vilniaus „Siemens“ arenoje sekmadienį 80:97 (19:23, 18:22, 19:23, 24:29) pralaimėjo Latvijos komandai.

Pirmąjį ketvirtį lietuviai pralaimėjo 19:23, o prieš ilgąją pertrauką atsiliko 37:45. Per pirmąją susitikimo pusę lietuviai pataikė tik 3 tritaškius iš 16, o latviai - 8 iš 16.

Po ilgosios pertraukos svečiai dar labiau nutolo. Po 30 žaidimo minučių Lietuvos rinktinė turėjo 12 taškų deficitą 56:68, o 36-ąją min. skirtumas perkopė 20 taškų ribą 61:82. Per likusį laiką mūsiškiams pavyko tik šiek tiek sumažinti atsilikimą.

Lietuvos rinktinei Edgaras Želionis pelnė 15 taškų, Mindaugas Kuzminskas ir Mantas Kalnietis - po 11, Eimantas Bendžius - 9, Edgaras Ulanovas - 8, Artūras Gudaitis (7 atk. kam.) ir Evaldas Kairys - po 7, Lukas Lekavičius - 6, Deividas Gailius - 4, Adas Juškevičius (8 atk. kam.) - 2.

Latvijos komandoje po 18 taškų surinko Martins Meiers (10 atk. kam.), Janis Timma (7 atk. kam.) ir Rihards Lomažs, po 10 - Janis Strelnieks ir Aigars Škelė.

2019 metų pasaulio čempionato antrojo atrankos etapo J grupės rungtynes Lietuvos krepšininkai žais rugsėjo 14 dieną išvykoje su Kroatijos komanda bei rugsėjo 17 dieną Vilniuje su Olandijos krepšininkais.