Sportas2017 m. Rugpjūčio 25 d. 22:13

Lietuvos krepšininkai draugiškose rungtynėse nusileido ispanams

13005

Europos vyrų krepšinio čempionatui („Eurobasket 2017“) besiruošianti Lietuvos rinktinė paskutinėse draugiškose rungtynėse Vilniaus „Siemens“ arenoje penktadienį po atkaklios kovos 78:79 (27:20, 19:16, 12:23, 20:20) pralaimėjo Ispanijos krepšininkams.

Trenerio Dainiaus Adomaičio auklėtiniai po dviejų kėlinių pirmavo 46:36, bet trečiajame ketvirtyje ispanai pasivijo mūsiškius ir prieš lemiamą kėlinį buvo priekyje 59:58. Ketvirtajame kėlinyje kova vyko taškas į tašką. Pergalę svečiams lėmė Pau Gasolio dvitaškis, likus žaisti 8 sek.

Lietuvos rinktinei 21 tašką pelnė Jonas Valančiūnas (11 atk. kam.), 12 - Jonas Mačiulis, 9 - Mindaugas Kuzminskas, 8 - Artūras Milaknis, po 7 - Mantas Kalnietis (9 rez. perd.) ir Donatas Motiejūnas, 6 - Martynas Gecevičius, 5 - Edgaras Ulanovas, 3 - Artūras Gudaitis. Marius Grigonis taškų nepelnė, o Adas Juškevičius ir Eimantas Bendžius nežaidė.

Ispanijos komandoje P. Gasolis surinko 24 taškus, Aleksas Abrinesas (Alex Abrines) - 15, Serchijus Rodrigesas (Sergio Rodriguez) ir Markas Gasolis (Marc Gasol) - po 9.

Rugpjūčio 31 - rugsėjo 17 dienomis vyksiančiame Europos čempionate lietuviai žais B grupėje su Ukrainos, Izraelio, Gruzijos, Italijos ir Vokietijos ekipomis.