Sportas2019 m. Birželio 21 d. 22:05

Lietuvos jaunimo motobolo rinktinė iškovojo Europos čempionato bronzą

Organizatorių nuotr.

88825

Vokietijoje vykstančiame Europos jaunimo motobolo čempionate Lietuvos rinktinė iškovojo bronzos medalius. Tai pirmasis Lietuvos motobolininkų medalis Europos pirmenybėse nuo 1996 metų.

Mažajame finale penktadienį lietuviai 4:3 įveikė Vokietijos ekipą.

Antrajame kėlinyje vokiečiai pirmavo 3:1, bet ketvirtojo kėlinio pradžioje Lietuvos ekipa rezultatą išlygino, o likus žaisti 9 min., pelnė pergalingą įvartį.

Grupės etape lietuviai liko paskutiniai - ketvirti. Mūsiškiai pirmajame mače 3:5 pralaimėjo Prancūzijos ekipai. Lietuvai du įvarčius pelnė Paulius Žąsytis, vieną - Gintas Rudys. Vėliau Lietuvos rinktinė vienodais rezultatais 0:4 pralaimėjo rusams ir vokiečiams.

Tikrą kovingumą mūsiškiai pademonstravo pusfinalyje. Jame lietuviai tik po dramatiškos kovos ir baudinių serijos 6:7 pralaimėjo grupės nugalėtojai Rusijos komandai.