Angle down Atgal

„Lietuvos geležinkelinkeliai“ organizuoja specialųjį traukinį į Ukrainą ir atgal į Vilnių bei Rygą

„Lietuvos geležinkelių“ grupei priklausanti keleivių vežimo bendrovė „LG Keleiviams“ Lietuvoje esantiems ir dėl uždarytų sienų išvykti negalintiems ukrainiečiams organizuoja traukinį grįžti į tėvynę.

Šiuo specialiuoju traukiniu Vilnių ir Rygą taip pat pasieks iš Ukrainos namo sugrįžti norintys lietuviai, latviai ir estai, turintys tranzitines vizas kelionei per Baltarusiją. Dabartiniais duomenimis, iš Kijevo į Vilnių parvyks apie 30 lietuvių, skelbiama „Lietuvos geležinkelių“ pranešime spaudai.

Kaip skelbia bendrovė, traukinys iš Kijevo išvyks kovo 21 d. 12.55 val. vietos laiku ir važiuos iki Vilniaus bei Rygos. Vilniuje jo sulaukti planuojama kovo 22 d. paryčiais, apie 3.50 val., Rygoje – apie 8.30 val. Rygoje paėmęs ukrainiečius, traukinys kovo 22 d. vakarą, apie 19.40 val., pajudės Šiaulių ir Vilniaus geležinkelio stočių link – jose bus laipinami kelionės namo Lietuvoje laukiantys ukrainiečiai.

„LG Keleiviams“ generalinis direktorius Linas Baužys sako, kad specialusis traukinys, atsiliepiant į Ukrainos pagalbos prašymą, organizuotas bendradarbiaujant Lietuvos, Baltarusijos, Latvijos ir pačios Ukrainos geležinkelių įmonėms.

„Suprantame, kaip šioje sudėtingoje situacijose svarbu susitelkti ir pagelbėti vieni kitiems. Prieš kelias dienas organizavome lietuvių grįžimą iš Frankfurto į Kauną, dabar – nauja, ne ką mažiau svarbi misija: padėti estams, latviams ir lietuviams pasiekti Rygą bei Vilnių, o ukrainiečiams – Kijevą. Dėsime visas pastangas, kad žmonės saugiai ir patogiai grįžtų namo“, – sako L. Baužys.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite