Lietuvos biatlono taurės II etapas

Utena

Reporteris DovilėŠaltinis: Etaplius.lt

209002

Kovo 12-13 dienomis vyko Lietuvos biatlono taurės II etapas. IRŠSPC auklėtiniai pirmą dieną dalyvavo individualioje rungtyje atskirose amžiaus grupėse.

Nojus Sabaliauskas iškovojo  2 vietą. Mindaugas Lazauskas, Jokūbas Steponėnas iškovojo 5 vietas.

Geriausiai sekėsi Ignalinos sporto asociacijos „Šalna“ sportininkui Andriui Darudvilai, jis iškovojo 1 vietą.

Antrą dieną sportininkai varžėsi sprinto rungtyje. Nojus Sabaliauskas iškovojo 4 vietą, Mindaugas Lazauskas, Jokūbas Steponėnas – 5 vietas.
Ignalinos sporto asociacijos „Šalna“ sportininkas Andris Darudvila iškovojo 2 vietą.

Buvęs Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centro auklėtinis Darius Dinda abi dienas iškovojo 1 vietas.

Pirmą kartą vyko mažųjų biatloninkų varžybos lazeriniais šautuvais. Mažieji IRŠSPC auklėtiniai (Tadas Baušys, Kernius Šilas, Medeina Cicėnaitė) iškovojo 4 vietas.