Angle down Atgal

Lietuvis išdūrė Anglijos teisėsaugą

Paviešintoje vienoje Anglijos teismo nutartyje abejonių kelia nubausto asmens vardas ir pavardė – įprastai taip prisistato savo tikrąją tapatybę slepiantys lietuviai.

Jungtinėje Karalystėje įprasta viešinti nubaustų vardus ir pavardes, maža to – nurodomas adresas, kur pažeidėjas gyvena.

Deja, tačiau tarp smulkių pažeidėjų gana dažnai pasitaiko ir imigrantų iš Lietuvos, itin dideli šansai tautiečio pavardę aptikti nutartyse iš rytinėje Anglijos dalyse esančių regionų: mūsiškiai itin dažnai laužo anglų kelių eismo taisykles, konkrečiau – mėgsta viršyti leidžiamą greitį ir sėda prie vairo išgėrę daugiau, nei leidžia Anglijos ir Velso teisė.

Šią savaitę paskelbtų Lincolnshire’o grafystės teismų nutartyse taip pat galima rasti sąsajų su Lietuva.

Nurodoma, kad kelyje A52 leistiną greitį (30 mph) viršijo ir už tai nubaustas Lincolno mieste registruotas asmuo, kurio vardas ir pavardė – TiesIog Mantas.

Įprastai socialiniuose tinkluose tokiu žodžių junginiu prisistato savo tikrąją pavardę slepiantys lietuviai, tačiau kad tai būtų tikri asmens duomenys – tikimybė maža: jeigu Mantas yra tradicinis lietuvių kilmės vardas (gali būti ir pavardė), tai TiesIog vardų ar pavardžių registre kažin ar pavyktų rasti.

Socialinio tinklo „Facebook“ paieškos skiltyje įrašius šį žodžių junginį rezultatai veda į kelias lietuviškas paskyras.

Įdomu tai, kad prisistatant tokiu vardu galėjo būti suklaidinta visa Anglijos teisės grandis – pradedant greičio kontrolę vykdančia policija ir baigiant teismu, kuris TiesIog Mantui skyrė baudą ir net skyrė 3 baudos balus šiam asmeniui išduotam vairuotojo pažymėjimui: skelbiama, jog šio žmogaus pažeidimas yra įrodytas.

Kita vertus, visada egzistuoja tikimybė, jog žmogus tokiu vardu egzistuoja.

Tiesiog.

Anglija.today

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite