„Lietkabelis“ nesunkiai nugalėjo „Pieno žvaigždes“

Panevėžys

LKL nuotr.

Budintis BudėtojasŠaltinis: Etaplius.lt

60900

Lietuvos vyrų krepšinio lygoje (LKL) sekmadienį Panevėžio „Lietkabelio“ komanda savo aikštėje 94:63 (22:14, 21:15, 25:16, 26:18) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipą.

„Lietkabeliui“ tai buvo rezultatyviausios sezono rungtynės, o ši pergalė 31 taško skirtumu - kol kas didžiausia sezone.

Panevėžio komanda nuo pirmojo kėlinio primetė varžovams savo taisykles ir ėmė krautis pranašumą. Jis dar iki ilgosios pertraukos buvo dviženklis (43:27), o vėliau svečiai tapo triuškinami ir jokių prošvaisčių „Pieno žvaigždėms“ nebebuvo.

Pirmą tarpusavio mačą „Pieno žvaigždės“ buvo laimėjusios 87:81, tad „Lietkabelis“ varžovams revanšavosi su kaupu.

Panevėžio komandai 17 taškų pelnė Mindaugas Kupšas, 14 - Jamaras Wilsonas, po 12 - Paulius Valinskas ir Michaelas Morrisonas, 11 - Franas Pilepičius, 9 - komandos naujokas Vaidas Kariniauskas.

Pasvalio ekipoje 11 taškų surinko Tomas Lekūnas, 10 - Dagoberto Pena.

„Lietkabelis“ (7 pergalės/3 pralaimėjimai) čempionate yra ketvirtas, o „Pieno žvaigždės“ (4/7) - aštuntos.