Angle down Atgal

Liepos 1-oji: vardadieniai, astrologija

Liepos 1-oji – Tarptautinė architektų diena.

Kasmet liepos 1 d. minima Tarptautinė architektų diena. Tai profesinė architektų šventė. Šventės metu įvairiuose Lietuvos miestuose organizuojami renginiai, vyksta paskaitos apie architektūrą, pristatomos architektūros parodos. Lietuvos architektų sąjunga įkurta 1924 m. Nuo 2004 m. sąjunga tapo Europos architektų tarybos nare. Ši sąjunga – savarankiška, savanoriška kūrybinė organizacija.

Liepos pirmoji, ketvirtadienis – 182-oji metų diena (ketvirtoji 26-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 183 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Julius, Julė, Julijona, Julijonas, Liepa, Regina, Tautrimas;

rytoj: Gantautė, Jotvingas, Jotvingė, Jotvingis, Marijona, Marijonas, Martinjonas, Napoleonas;

poryt: Abdonas, Anatolijus, Heliodoras, Liaudbaras, Liaudmantas, Liaudmantė, Liaudmina, Liaudminas, Liaudminė, Rytė, Rytis, Tomas, Vaidilas, Vaidilė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.46, leidžiasi 21.59. Dienos ilgumas – 17.13.

Šiandien – paskutinė Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Vėžio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Minia turi akis ir ausis, bet ne per daugiausia – kai kada net pasigailėtinai mažai – išminties ir tiek pat atminties“ (A. Šopenhaueris).

***************

Astrologinė prognozė liepos 1-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Būsite energingi, darbštūs. Kita vertus, pasireikš šioks toks impulsyvumas, neatsargumas, dėl kurio galite pakenkti sau arba kitiems. Pasistenkite išlaikyti vidinę ramybę, venkite nepamatuotos rizikos.

JAUTIS. Domins gandai ir intrigos. Nuo kitų valios priklausančiuose reikaluose tikėtinos kliūtys. Jausite bejėgiškumą dėl rimto nesusikalbėjimo, nerimausite dėl aplinkybių, galbūt verčiančių atsisakyti įsigalėjusių principų bei požiūrių. Tiktų vadovautis intuicija.

DVYNIAI. Nenustygsite vietoje, veršitės bendrauti. Yra tikimybė, kad pasiginčijus, patriukšmavus pavyks abipusiai naudingai susitarti dėl to, kas jus labiausiai domina. Susilaikykite nuo pavojingų pagundų. Atsargiai kelyje.

VĖŽYS. Galite gauti pasiūlymą, susijusį su dalykine veikla ar kokios nors svarbios jums srities permainomis. Visgi dėl kažko jaudinsitės, nerimausite. Tai gali būti susiję su finansiniu patikrinimu, pasisakymu viešumoje ar pan.

LIŪTAS. Kontaktai su įtakingais asmenimis ateityje gali duoti nemažą naudą. Tik galbūt bus per smarkiai „verčiamasi per galvą“, siekiant nemažų tikslų, o tai gali lemti guzus bei konkurentų įsiūtį. Neviršykite greičio kelyje ir tinkamai eksploatuokite techniką.

MERGELĖ. Bet kokia kaina sieksite įgyvendinti turtinius projektus, įvairiais būdais ginsite savo finansinius interesus. Galbūt turėsite atsakingų reikalų su bankais, draudimo įstaigomis, akcijų biržomis.

SVARSTYKLĖS. Šiandien ne viskas klostysis taip, kaip suplanavote – partneriai, artimieji gali turėti kitokių planų, todėl teks derintis, keisti dienotvarkę. Vargu ar pavyks išvengti tam tikros įtampos, ginčų.

SKORPIONAS. Šiandien labai svarbūs jums atrodys augintiniai, komfortiška aplinka ir apranga, sveikata ir higiena. Galbūt imsitės reikalų, kurie anksčiau neatrodė įgyvendinami, o dabar atsirado aplinkybių, leidžiančių realizuoti seną planą.

ŠAULYS. Puiki diena ir darbui, ir meilei. Energijos viskam užteks. Pasireikš didelis seksualinis aktyvumas, romantiškos nuotaikos, o iš atkaklaus ir išradingo gerbėjo galite sulaukti šio to netikėto.

OŽIARAGIS. Darbe arba namuose teks kaip reikiant pasiplūkti tvarkant ūkį, darant remontą, aiškinantis nemalonias smulkmenas ar sprendžiant staiga iškilusias dilemas. Būkite savikritiškesni ir neapsiimkite daugiau nei galite padaryti.

VANDENIS. Šiandien neteks nuobodžiauti. Galite tikėtis aktyvaus aplinkinių dėmesio, pasiūlymų susitikti, aptarti aktualius klausimus. Kurstydami ginčus, priešiškumo ugnį, pagalvokite apie gaisro galimybę (ir tiesiogine, ir perkeltine prasme). Atsargiai kelyje.

ŽUVYS. Regis, jums pavyks sutvarkyti skubius piniginius, turtinius reikalus arba įvertinti ankstesnių veiksmų pasekmes. Komercinis pojūtis, apsukrumas turėtų padėti rasti tinkamą sprendimą. Saugokite sveikatą, neerzinkite gyvūnų.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite