Angle down Atgal

Liepos 1-oji: vardadieniai, astrologija

Liepos 1-oji – Tarptautinė architektų diena.

Liepos pirmoji, trečiadienis – 183-ioji metų diena (trečioji 27-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 183 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Julius, Julė, Julijona, Julijonas, Liepa, Regina, Tautrimas;

rytoj: Gantautė, Jotvingas, Jotvingė, Jotvingis, Marijona, Marijonas, Martinjonas, Napoleonas;

poryt: Abdonas, Anatolijus, Heliodoras, Liaudbaras, Liaudmantas, Liaudmantė, Liaudmina, Liaudminas, Liaudminė, Rytė, Rytis, Tomas, Vaidilas, Vaidilė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.46, leidžiasi 21.59. Dienos ilgumas – 17.13.

Šiandien – ketvirtoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Vėžio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Mes formuojame pastatus, vėliau jie formuoja mus“ (V. Čerčilis).

***************

Astrologinė prognozė liepos 1-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Galite griebtis gudrybių versle arba sprendžiant finansų klausimus. Galbūt pavyks pasirūpinti kreditu, suderinti mokėjimo terminus, palūkanų normas ir pan. Regis, vienokiu ar kitokiu būdu pasistengsite dėl šeimos, artimųjų gerovės.

JAUTIS. Šiandien gali įvykti tam tikras lūžis asmeniniuose santykiuose arba kitoje srityje. Tikėtina, kad į gera, nes gebėsite rasti kompromisą, suderinti interesus. Atsargiai elkitės su elektra, technika.

DVYNIAI. Šiandien sėkmingai tvarkysite su labdara, medicina, menais susijusius reikalus. Galbūt domėsitės grožio bei komforto prekėmis ir ką nors modernaus įsigysite. Pasirūpinkite sveikata, jeigu jaučiate įtartinus negalavimus.

VĖŽYS. Jus gali traukte įtraukti įvykių sūkurys. Neblogai klostysis visi santykiai, pasitaisys savijauta, nuotaika. Palankus metas užsiėmimams su vaikais, romantiškiems pasimatymams, renginiams. Aplinkinius žavės jūsų originalumas, kūrybingumas.

LIŪTAS. Jeigu gebate saugoti paslaptis, nestresuoti dėl apkalbų, užkulisinių intrigų ar netgi jomis sumaniai pasinaudoti, tuomet ši diena bus puiki. Iš artimo žmogaus gausite gerų patarimų. Gali pasitarnauti slapta protekcija.

MERGELĖ. Pasižymėsite noru bendrauti, kaupti informaciją. Palanku sudaryti komercines, tiekimo, reklamos sutartis. Galbūt atnaujinsite kažkada nutrūkusią draugystę, meilės romaną.

SVARSTYKLĖS. Gali būti, kad eisite į darbo pokalbį, derėsitės dėl atlyginimo arba verslo, paslaugų sutarties. Jums gali pavykti įgyvendinti sumanytą planą, susijusį su nekilnojamuoju turtu ar kt.

SKORPIONAS. Aplinkiniams atrodysite įdomūs ir žavūs. Tikriausiai kitus nudžiuginsite atviresnėmis nei paprastai emocijomis, jausmais. Susilaikykite nuo alkoholio, lengvabūdiškų nuotykių. Saugokitės elektros iškrovos.

ŠAULYS. Suksite galvą dėl darbo, pinigų. Būtų geriau šiandien neviešinti savo planų. Kol kas tarkitės ne su kitais, o su savimi, nes jūs patys intuityviai žinote, ką ir kaip geriausia daryti.

OŽIARAGIS. Nestigs jausmų, polėkio, dėmesio. Galimas kolektyvinis renginys, bendraminčių, senų bičiulių susitikimas, pasimatymas su buvusia meile arba kažkas paskatins prisiminimus, geras viltis.

VANDENIS. Regis, šiandieną teks iš peties padirbėti. O jeigu norite atsikratyti įkyrių minčių, susijusių su darbine, šeimine situacija ar sveikata, pasistenkite nekasdieniškai praleisti vakarą.

ŽUVYS. Galite dalyvauti įdomiame renginyje. Tikriausiai pajusite įkvėpimą imtis naujų darbų, sumanymų. Aktyviai reikšite savo nuomonę ir jūsų neabejotinai klausysis. Aplinkinius galite nustebinti plačiu akiračiu.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite