Angle down Atgal

Liekninantys apatiniai: kodėl jums jų reikia ir kaip išsirinkti tinkamiausius?

Pažvelgę kelis šimtmečius atgal, pamatytume, kad grožio supratimas ir mada keičiasi nuolat. Viduramžiais moterys dėvėjo korsetus ir jais slėpdavo net savo krūtis, nes šios buvo vulgarumo ženklas. Nuo XVII a. korsetai buvo pradėti dėvėti po krūtine, kad ją pakeltų ir vizualiai padidintų – mat tai buvo naujas mados klyksmas. Laimei, šiandien moterys, norėdamos padailinti savo kūno formas, jau nebeturi dėvėti korsetų, pagamintų iš banginių koštuvų (raginių plokštelių, skirtų filtruoti vandenį) ar samdytis pagalbininkės, kuri kiekvieną rytą padėtų susiveržti korseto raištelius. Šiuolaikinės technologijos leidžia pagaminti kokybiškus, lengvus, orui laidžius korsetus, liekninančias kelnaites, šortukus, liemenėles ir kitą apatinį trikotažą, kurį lengva apsirengti bei dėvėti visą dieną. Belieka nuspręsti, kas geriausiai tinka jums!

Kodėl jums reikia liekninančių apatinių?

Pirmas klausimas, į kurį turite sau atsakyti prieš įsigydamos liekninančius apatinius, tai kodėl jums jų reikia? Liekninantys apatiniai gali būti įvairių tipų ir formų, todėl reikia tinkamai pasirinkti, kad apatiniai formuotų norimą kūno vietą.

Dažniausiai norima sumažinti liemens apimtį ir išryškinti taliją, siekiant šiuo metu populiarios „smėlio laikrodžio“ kūno formos. Tam tiks kelnaitės aukštu liemeniu, korsetas ar glaustinukė, kuri formuos ne tik liemens sritį, bet ir pakels, išryškins krūtinę.

Taip pat dažnai norima išryškinti sėdmenis, juos pakelti ir prilaikyti, taip suformuojant dailias kūno linijas po suknele ar sijonu. Sėdmenis geriausiai formuoja šortai ar glaustinukės su šortais. Šortai pakels ir suformuos sėdmenis, be to – sumažins šlaunų apimtį ir išlygins nelygumus, kurie gali būti matomi, jei planuojate dėvėti aptemptą suknelę ar kitą gerai prigludusį rūbą.

Jei norite koreguoti ne vieną probleminę vietą, bet paryškinti viso kūno linijas, tuomet jums verta susipažinti su liekninančių glaustinukių pasiūla. Glaustinukės gali būti iki krūtinės arba dengiančios ir krūtinę, jos apgaubia dalį sėdmenų, liemenį, taip nubrėždamos vientisą talijos liniją. Taip pat glaustinukės gali būti tiek su standartinėmis kelnaitėmis, tiek ir su šortais, kurie padės padailinti sėdmenis ir šlaunis.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis liekninančius apatinius?

Jei jau žinote, kokio tipo (kelnaičių, šortų, glaustinukės) apatinių jums reikia, tuomet metas išsirinkti būtent jums tinkamą modelį. Renkantis labai svarbu atkreipti dėmesį į suspaudimo stiprumą, apatinių sudėtį ir papildomas savybes.

Liekninantys apatiniai pagal suspaudimo stiprumą yra skirstomi į tris grupes – lengvai formuojantys figūrą, vidutiniškai arba stipriai. Lengvai ir vidutiniškai figūrą formuojantys apatiniai yra skirti kasdieniam dėvėjimui. Jie minimaliai koreguoja figūrą, pakelia, prilaiko ir tolygiau paskirsto kūno riebalus, todėl atrodo, kad ant jų dėvimi rūbai tiesiog nugula dailiau nei be šių apatinių. Stipriai figūrą formuojantys apatiniai yra skirti vienkartinėms progoms, dėvėti švenčių, renginių metu ar kai norima itin stipriai pakoreguoti savo kūno linijas ir sumažinti apimtis (pvz., fotosesijos metu). Stiprios kompresijos apatinių yra nerekomenduojama dėvėti kasdien.

Renkantis apatinius visada svarbu atkreipti dėmesį į jų sudėtį. Natūralios medžiagos (tokios kaip medvilnė, linas) jautriausiose kūno vietose yra svarbios, norint apsisaugoti nuo uždegimų bei infekcijų. Todėl rinkdamosios kelnaites ar šortukus atkreipkite dėmesį, ar juose yra įklotas iš natūralaus audinio, taip pat pasidomėkite, ar rūbas bus tinkamas dėvėti vasarą, t. y. leis jūsų kūnui kvėpuoti.

Rinkdamosios liekninančius apatinius, atkreipkite dėmesį ir į papildomas savybes. Pavyzdžiui, į korseto ar glaustinukės užsegimą – ar jis bus jums patogus? Įvertinkite, kokio tipo siūlėmis susiūtos kelnaitės ar šortai, kokio tipo petnešėlės yra siūlomos su jums patinkančia glaustinuke? Taip pat įvertinkite, ar liekninantį apatinį trikotažą nešiosite kasdien, ar tik progoms – tokiu atveju jums galbūt tiks liekninanti suknelė, kuri tuo pačiu atliks ir pasijonio funkciją, neleis įsielektrinti sijonui.

Liekninantys apatiniai – gerai savijautai ir didesnei savivertei

Kiekviena iš mūsų kartais nori atrodyti gražiau nei įprastą darbo dieną ar itin stipriai išgyvena dėl kelių papildomų centimetrų pilvo srityje ar ant šlaunų, atsiradusių po gimdymo ar tiesiog pasikeitus gyvenimo būdui. Liekninantys apatiniai gali būti jūsų sprendimas kaip padailinti kūno formas ir leisti sau jaustis patogiai savo kūne. Ar tai būtų lengvai formuojantys šortai, ar stipriai figūrą formuojanti suknelė – jūs galite rinktis iš didelės šių gaminių pasiūlos ir padailinti savo kūno formas akimirksniu!

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite