Angle down Atgal

Liaudiškų šokių kolektyvų konkurse Kėdainių rajono kolektyvai apdovanoti diplomais

Spalio pabaigoje Prienuose ir Radviliškyje vykusiame XIII suaugusiųjų liaudiškų šokių kolektyvų konkursinio festivalio „Pora už poros“ respublikiniame ture dalyvavę keturi Kėdainių rajono savivaldybės kultūros įstaigų šokių kolektyvai apdovanoti diplomais.

Kėdainių kultūros centro senjorų liaudiškų šokių grupė „Lankesa“, vadovė Virginija Čereškienė-Beviršė ir Truskavos kultūros centro senjorų liaudiškų šokių grupė „Vermena“, vadovė Dainora Venslovienė, nacionaliniame konkurso „Pora už poros“ ture senjorų šokių grupėje pelnė II laipsnio diplomus. Kėdainių kultūros centro Vilainių skyriaus vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Volungė“, vadovė Virginija Čereškienė-Beviršė, ir Truskavos kultūros centro merginų šokių grupė „Vermenėlė“, vadovė Nijolė Vidžiūtė, konkurse apdovanotos III laipsnio diplomais.

Šiųmetis konkursas skirtas sceninio šokio 115 metų sukakčiai paminėti, tad kolektyvai pristatė ne tik tradicines, bet ir originalias programas, parodančias, kad liaudies šokis gali būti atliktas moderniai, išlaikant lietuviško šokio tradicijas.

Festivalis „Pora už poros“ yra vienas seniausių šio žanro renginių, suburiantis visos Lietuvos jaunimo ir vyresnio amžiaus šokėjų grupes – konkurso tradicijas Lietuvos nacionalinis kultūros centras puoselėja nuo 1969 m.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite