Angle down Atgal

Liaudies patarimai: kokių daiktų geriau nepalikti ant stalo?

Senovėje žmonės tikėjo įvairiausiais prietarais. Pavyzdžiui, jie tikėjo, kad ant stalo palikti tam tikri daiktai gali pritraukti kančią ir skurdą. Kas žino, galbūt kaip tik palikdami daiktus ten, kur nereikia, išvejame laimę iš savo namų?

Tad kokiems daiktams ne vieta ant stalo?

Sudžiuvusios gėlės

Turbūt visi įvairiomis progomis gauname gėlių. Tačiau skintos gėlės taip pat turi savo galiojimo laiką, o žmonės pamiršta jas laiku išmesti. Namų augalai simbolizuoja gyvenimą ir gerovę. Sudžiuvusios gėlės, jei jos neskirtos medicinai, ilgainiui ima skleisti blogą energiją. Jei jos padėtos ant valgomojo stalo, gali išprovokuoti vieno iš šeimos narių ligą.

Piniginė ir raktai

Jokiu būdu negalima palikti šių daiktų ant stalo, nes jie yra pagrindiniai šeimos gerovės elementai. Jei mėtysite juos netinkamose vietose, šeima rizikuoja prarasti santaupas. Šie daiktai, palikti ant stalo, pritraukia dideles, netikėtas išlaidas.

Nešvarūs indai

Ne visada norisi pakilti nuo stalo ir nešvarius indus iš karto nunešti į kriauklę, o juo labiau išplauti. Tačiau po valgio jokiu būdu nepalikite ant stalo nešvarių indų. Ypač griežtai draudžiama juos laikyti ant stalo per naktį. Pasak liaudies prietaro, tokiu atveju tas, kuris valgydavo ir nesusitvarkydavo po savęs, susidurs su rimta liga.

Peiliai

Jei peilis yra reikalingas maistui pjaustyti, tuomet galite palikti jį ant stalo. Tačiau po pietų ar vakarienės jis turi būti padėtas į stalčių. Peilių negalima palikti lentynose ar specialiuose stenduose – juos visada reikia išimti. Tam yra dvi priežastys. Pirma, netinkamai paliktas peilis pritraukia ginčą šeimoje. Antra, ant stalo palikti aštrūs daiktai gali supykdyti namų globėjus ir jie nustos saugoti būstą bei šeimą.

Tuščios skardinės ir buteliai

Manoma, kad atviri tušti indai į namus pritraukia neigiamą energiją. Geriau nenaudoti daiktų, kuriuose yra neigiamos energijos koncentracija, nes jie gali sukelti nemalonumų. Jei butelis ar indas ilgą laiką stovėjo ant stalo, geriau jį išmesti. Priešingu atveju jis gali sukelti finansinių bėdų.

Ar tikite šiais prietarais?

5 daiktai, kurie „užgožia“ gerą energiją jūsų namuose

Nuo seniausių laikų žmogaus namai buvo laikomi „galios vieta“, kurioje žmogus jaučiasi stiprus, energingas ir saugus. Kiekvienas iš mūsų gali turėti tokius namus, tereikia atsikratyti dalykų, kurie užgožia gerą energiją.

1. Netvarka ir šiukšlės yra pirmieji namų erdvės „vampyrai“. Jie užpildo erdvę, energingai išeikvoja jus ir jūs greitai pavargstate tokioje aplinkoje. Šiukšlių energija pritraukia finansines problemas ir pablogina nuotaiką.

2. „Nelaimingi“ dalykai. Tai gali būti drabužiai, kuriuos vilkėdami neišlaikėte egzamino, lagaminas, primenantis apie išsiskyrimą su partneriu. Šiai grupei taip pat priklauso daiktai, kurie dulka lentynose ir yra nenaudojami metų metus. Jie ilgus metus laiko „sunkią“ energiją ir neleidžia pokyčių ir džiaugsmo į namus. Kai tik išvalysite savo namų erdvę, pajusite jėgų antplūdį.

3. Kambariniai augalai. Į jų pasirinkimą reikia žiūrėti labai atsargiai. Nepaisant to, kad dirbtinės gėlės dažnai puošia interjerą, pagal fengšui filosofiją jos semiasi energijos iš supančios erdvės. Kai kurie gyvi augalai taip pat siurbia aplinkos energiją: jie sugeria daug deguonies ir sukuria uždusimo efektą kambaryje. Tai gali išprovokuoti ir šeimos konfliktus.

4. Dovanos. Tai yra dalykai, kuriuos jums dovanoja žmonės, jūsų nemyli ar jums pavydi. Išoriškai tai gali būti gražūs ir brangūs daiktai, tačiau kai juos matote ir jais naudojatės, intuityviai pajuntate „blogą“ energiją. Jei taip jaučiatės dėl kai kurių dovanų, išmeskite jas iš namų.

5. Antikvariniai daiktai ir papuošalai su brangiaisiais akmenimis. Daugelis norėtų, kad namuose būtų tokių daiktų, tačiau tik nedaugelis žino, kad tokie daiktai yra energijos kaupimo prietaisai. Jei esate senovinių ikonų, knygų, indų, papuošalų savininkas, turėtumėte žinoti jų istoriją ir jausti, kad jie jums nekenkia. Priešingu atveju verta atsikratyti šių dalykų, kad jie nepakenktų jūsų sveikatai.

Atsikratykite daiktų, kurie namuose užgožia blogą energiją.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite