Angle down Atgal

Lažybų kontorų favoritų trejetas rinkimuose – G. Nausėda, I. Šimonytė, S. Skvernelis

Šalies lažybų bendrovės prieš savaitgalį vyksiančius prezidento rinkimus didžiausią sėkmę ir toliau pranašauja visuomenės apklausų favoritams: Gitanui Nausėdai, Ingridai Šimonytei, Sauliui Skverneliui.

Palyginti su vasario prognozėmis, rinkimų finišo tiesiojoje didieji lažybų tarpininkai „Top Sport“, „Olybet“ ir „Betsafe“ „valstiečių“ kandidato premjero S. Skvernelio galimybes vertina menkiausiai: pagal pateikiamus lažybų koeficientus, jis yra trečias. Lažybų už šį kandidatą santykis yra nuo 3,40 iki 5,50 su 1, kitaip tariant, pastatęs eurą, lažybininkas sėkmės atveju laimėtų 3,4–5,5 euro.

Didžiausia sėkmė prognozuojama ekonomistui G. Nausėdai (1,6 – 1,65 su 1), parlamentarė I. Šimonytė lieka antroji (3 – 3,40 su 1).

Vasarį lažybų organizatoriai rinkimų lyderiu laikė S. Skvernelį, atitinkamai antrojoje ir trečiojoje vietoje rikiavosi I. Šimonytė ir G. Nausėda.

Didžiausia tikimybė susirungti antrajame ture duodama G. Nausėdai ir I. Šimonytei, mažiausia – jog antrajame ture susitiks S. Skvernelis su I. Šimonyte.

Kaip ir prieš tris mėnesius, menkiausiai lažybų tarpininkai vertina europarlamentarų Valdemaro Tomaševskio, Valentino Mazuronio, parlamentarų Mindaugo Puidoko, Naglio Puteikio galimybes laimėti rinkimus.

Skeptiškai vertinama ir galimybė įvykti referendumui dėl dvigubos pilietybės. Už tai, kad 12 Konstitucijos straipsnio keitimą palaikys daugiau kaip pusė šalies rinkėjų, „Betsafe“ siūlo lažintis santykiu 11 su 1, kad referendumas neįvyks, – 1 su 1,01.

Naujausių bendrovės „Vilmorus“ apklausų duomenimis, balandį reitingų lentelėje pirma buvo I. Šimonytė ir G. Nausėda (atitinkamai 22,3 proc. ir 21,9 proc.), už S. Skvernelį ketino balsuoti 16,7 proc. rinkėjų.

Prezidento rinkimai vyks šį savaitgalį, antrasis turas – gegužės 26-ąją.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite