Angle down Atgal

Lazdynų baseinas turėtų būti atidarytas kitais metais

Lazdynų baseino statybos vyksta sklandžiai, o baseinas duris atverti turėtų kitais metais, teigia Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

„Prieš kurį laiką buvo tam tikrų iššūkių, reikėjo projektą koreguoti, kad galėtų viskas sklandžiai vykti. Yra šioks toks atsilikimas nuo pirminio grafiko, bet dabar darbai vyksta sklandžiai“, - žurnalistams ketvirtadienį sakė R. Šimašius.

Vilniaus meras sakė nenorįs pasakyti tikslaus mėnesio, kada baseinas turėtų būti atidarytas.

„Kitais metais bus, aš mėnesio dabar nenoriu pasakyti, bet kitais metais bus atidarymas. Linkiu, kad tai būtų ne metų pabaigoje“, – sakė R. Šimašius.

Statybų bendrovės „Irdaiva“ vadovas Vitas Lopinys sakė,kad jau yra baigti betonavimo darbai ir šiuo metu vyksta stogo metalo montavimo darbai.

„Šią akimirką pradeda užsidaryti pats objektas, montuojamos sienos ir sumontavus stogą pereisime prie stogo dangos dėjimo. Po kelių mėnesių iš esmės atvirų konstrukcijų neturėtų būti. Turėtume išeiti į uždarą erdvę“, – sakė V. Lopinys.

Pasak V. Lopinio, didelė problema, susijusi su stogo metalo konstrukcijų laikymu, buvo iškilusi praėjusiais metais, tačiau ją pavyko išspręsti.

„Gerai, kad tą problemą nustatėme būtent toje stadijoje. Buvo sunkus darbas, (...) kaip problemą išspręsti nekeičiant esminių pastato parametrų. Tai pavyko. Dokumentacija ir faktiniai sprendimai priimti pakankamai laiku. Dabar mes galime pilnu pajėgumu vykdyti darbus“, – teigė V. Lopinys.

Jo teigimu, šiuo metu yra baigta apie pusę statybos darbų.

Naująjį daugiafunkcį sveikatinimo centrą stato konkursą laimėjusi ūkio subjektų grupė: bendrovės „Irdaiva“, „Axis Power“, „Mitnija“, „HCS Baltija“ ir „Montuotojas“.

Bendra projekto vertė siekia 21,8 mln. eurų.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite