Angle down Atgal

Lazdijų meno mokykla: baigimo pažymėjimai įteikti 23 absolventams, už nuoširdų darbą padėkota ilgamečiams mokytojams

Pirmosios mokslo metų dienos vakarą Lazdijų kultūros centre rinkosi Lazdijų meno mokyklos bendruomenė. Čia iškilmingai įteikti mokyklos baigimo pažymėjimai 23  šios ugdymo įstaigos formalųjį švietimą papildančio ugdymo programas baigusiems mokiniams.

Pavasarį to negalima buvo padaryti dėl COVID-19 karantino situacijos. Kad šis neformaliojo švietimo etapas mokiniams buvo svarbus, bylojo gausiai absolventų pasveikinti atėję tėvai, giminės, draugai.  Ir šiai laidai, kaip prieš tai Lazdijų meno mokyklą baigusioms, mokykla turėjo lemiamos įtakos renkantis tolimesnį gyvenimo kelią: du moksleiviai jau antrus metus tęsia akordeono specialybės studijas Vytauto Didžiojo universitete, viena moksleivė - nuo šių mokslo metų Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos studentė. Susirinkusiųjų laukė nuotaikingas renginys – salė buvo papuošta dailės skyrių baigusių moksleivių darbais, baigusieji muzikos skyrių savo talentus  demonstravo meno mokyklos baigimo pažymėjimų įteikimo proga  vykusio koncerto metu.

Jautriausias, daug emocijų – ir ašarų, ir gausių aplodismentų sulaukęs  momentas – padėkos žodžiai šios mokyklos mokytojams, nuo rugsėjo išeinantiems užtarnauto poilsio – Alai ir Valdui  Dumbliauskams. Už  ilgametį kūrybišką, atsakingą darbą Lazdijų meno mokykloje, įkurtą dailės skyrių ir parodų organizavimą visuomenei Ala ir Valdas Dumbliauskai renginio metu  apdovanoti rajono savivaldybės merės Ausmos Miškinienės padėkomis.  Dėkota už tai, kad Alos ir Valdo Dumliauskų pastangomis  prieš 31-erius metus  Lazdijų meno mokykloje atsirado  dailės skyrius, kurį baigė net 310 mokinių, atsiskleidė ne vienas didelis  talentas. Penki buvę jų mokiniai šiuo metu patys yra Lazdijų rajono dailės mokytojai. Alai ir Valui Dumbliauskams dėkojo ir jų kolegos, Lazdijų meno mokyklos vadovai.     

Savivaldybės merės Ausmos Miškinienės padėkos buvo įteiktos 5 Lazdijų meno mokyklos mokiniams, kurie baigė mokyklą su pagyrimu bei garsino savo kraštą aktyvia koncertine veikla. 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite