Sportas2017 m. Rugpjūčio 2 d. 14:53

Lazdijiečiai – tarptautinio bavariškojo akmenslydžio turnyro nugalėtojai

Lazdijai

11011

Praėjusį savaitgalį Breste (Baltarusija) vyko Rytų Europos taurės tarptautinės aisštoko varžybos. Jose Lietuvai atstovavo ir puikiai pasirodė Lazdijų aisštoko komanda, vadovaujama trenerio Žilvino Eidukaičio. Jaunieji sportininkai Justinas Buzas, Skirmantas Žukauskas, Egidijus Kazlauskas ir Domantas Žukauskas jau pirmą turnyro dieną atrankos varžybose sužaidė 11 susitikimų ir iškovojo 10 pergalių bei 1 lygiąsias.

Iš visų žaidusių vyrų komandų, atvykusių iš Baltarusijos, Rusijos bei Lenkijos, lietuviai pirmąją turnyro dieną užėmė 2 vietą. Kitą dieną buvo rungiamasi finaliniuose žaidimuose dėl 1-6 vietų. Alinantis karštis, nuožmi kova lydėjo lietuvaičius visus 5 finalinius mačus, tačiau įveikę visus varžovus lazdijiečiai iškovojo 1 vietą ir tapo tarptrautinio turnyro nugalėtojais.

Taiklumo rungtyse puikiai pasirodė Egidijus Kazlauskas, savo amžiaus grupėje laimėjęs 1 vietą. Domantas Žukauskas vyrų tarpe užėmė 3 vietą. Taiklumo komandinėje rungtyje lazdijiečių komanda iškovojo aukštą 2 vietą.

Vaikinai su treneriu visą vasarą įtemptai ruošėsi turnyrui ir tai lėmė puikų rezultatą. Kitas turnyras jaunųjų sportininkų rugsėjo viduryje laukia namų aikštelėje - Lazdijuose. Čia atvyks komandos iš Baltarusijos, Rusijos, Lenkijos bei Suomijos.