Sportas2021 m. Gegužės 25 d. 10:43

Laurynas Palevičius ir Taurintas Markiavičius – Lietuvos rankinio lygos čempionai

Alytus

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt

176086

Šeštadienį paskutinį kartą šį sezoną Lietuvos rankinio komandos stojo į kovas aikštelėse. Kovoje dėl aukso seriją 3:0 laimėjo ir pirmą kartą čempionų titulą iškovojo Vilniaus „Šviesos“ klubas. Sidabras atiteko Alytaus „Varsai-Stronglasui“.

Vilniaus ekipa lemiamas rungtynes laimėjo užtikrintai – 32:18 (20:7), nepalikusi vilčių Alytaus komandai.

Vilniaus VHC „Šviesa“: Laurynas Palevičius – 6, Karolis Antanavičius ir Artūras Švilpa – po 5, Skirmantas Plėta, Šarūnas Ugianskis, Valdas Drabavičius ir Domantas Pukas  – po 3, Tomas Bernatavičius – 2, Ignas Jonuška ir Tadas Rasakevičius – po 1.

Alytaus „Varsa-Stronglasas“: Vilius Juozaitis – 8, Rokas Lastauskas ir Šarūnas Krisiulevičius – po 3, Simonas Babarskas – 2, Gintautas Adamkevičius ir Aurelijus Sabonis – po 1.

Čempionais tapo du varėniškiai – Laurynas Palevičius ir Taurintas Markiavičius, o sidabrą iškovojo Šarūnas Krisiulevičius ir Remigijus Čepulis.

Bronzos medalius mažajame finale iškovojo Klaipėdos „Dragūnas“, mažojo finalo serijoje 2:1 nugalėjęs Kauno „Granitą-Karį“.

Su Klaipėdos komanda trečiosios vietos medalius laimėjo – Mykolas Lapiniauskas, Ignas Savičius ir Tomas Valentukevičius.