Angle down Atgal

Laura Remeikienė pristato dainą „Visa širdim“: išvyskite neatrastus Šiaulius (vaizdo įrašas)

Dainų kūrėjos ir atlikėjos Lauros Remeikienės kūryba skamba radijo stotyse, televizijos laidose, ji dalyvauja televizijos projektuose, moko vaikus mylėti muziką ir gyventi su ja. „Daug kuriu, įrašinėju dainas, tačiau vaizdo klipų turiu nedaug. Geriausiai žinomas – „Tuk, tuk širdele“. Pajutau, kad metas filmuoti naują, nes jau kurį laiką nešiojausi idėją – įamžinti neatrastus Šiaulius“, – sako Laura, pristatanti dainą „Visa širdim“.

„Daina „Visa širdim“ – apie gyvenimą netaupant, apie kvėpavimą pilnais plaučiais ir, žinoma, meilę. Dainos žodžiai – siek, auk, kurk, geisk, būk, sveik, rask, leisk, rimk ir paprasčiausiai mylėk – tarsi laimingos dienos kasdieninis receptas. Jis tinka ir žmogui, ir miestui“, – apie dainą pasakoja Laura.

„Dainos „Visa širdim“ vaizdo klipe norėjosi Šiaulius parodyti iš netikėtos, gal kam neatrastos ir nežinomos pusės. Norėjosi atrasti tas kitas, nematytas Šiaulių sienas. Juk Šiauliai nėra tik Kryžių kalnas, Dviračių muziejus ar „Auksinis berniukas“. Filmavome gatvės meno plenero „Saulės pagrobimas“, meninių akcentų plenero „(NE)ATRASTI ŠIAULIAI“ kūrinius, kitas, mažiau žinomas ar akį traukiančias Šiaulių vietas. Filmavome menininkų darbus, kurie kuria mūsų miesto tapatybę, jo veidą. Tikiuosi, kam mums su operatoriumi Roku Baškiu pavyko ir žmonėms, pamačiusiems klipą, Šiauliai patiks“, – viliasi moteris.

Laura pasakoja, kad vienai įgyvendinti savo kūrybiniu sumanymus būtų tiesiog neįmanoma, tad ji labai dėkinga visai kūrybinei grupei, kuri padėjo įgyvendinti šį projektą. „Už pagalbą, už kūrybą, už širdį filmuojant klipą dainai „Visa širdim“ esu labai dėkinga Rokui Baškiui, Raimondai Strazdauskaitei, Airidai Skrickienei, Pauliui Jasiūnui, Mantui Ivanauskui, Mantui Poškui, Šiaulių dramos teatrui, Šiaulių Lieporių ir „Rasos“ progimnazijoms, Fotografijos muziejui, „Irklo sesėms“, Lauros studjos vaikams ir tėvams, fotografijos studijai „Gandro batai“, UAB „Busturui“, Agnei Strižienei ir žinoma, ko gero, kažkam, kas dar liko nepaminėtas“, – dėkoja atlikėja.

Lauros idėjas nuolat palaiko, finansiškai remia ir UAB „Splius“. Kaip pasakoja UAB „Splius“ Marketingo direktorė Inga Karickienė, įmonės ir Lauros bendradarbiavimas užsimezgė dar vykstant „Chorų karams“ ir tęsiasi ligšiolei. UAB „Splius“ remia ne tik miesto šventes, bet ir sporto, meno projektus, o Lauros idėjos visada įdomios ir pozityvios, tad įmonė mielai prisideda.

„Mus sužavėjo jos idėja įamžinti mažiau žinomas Šiaulių vietas. Juk muzika paliečia daugelį, jos kalba labai universali. Žiūrėdami šį muzikinį klipą šiauliečiai galės didžiuotis savo miestu, šio jausmo mums tikrai trūksta“ – sako I. Karickienė.

„Aš esu Šiauliai, o Šiauliai šiandien šviečia. Ir žinią apie mūsų miestą reikia skleisti“ – sako Laura. Dainų kūrėja užsimena, kad filmuotos medžiagos dar liko, neatrastų Šiaulių vietų – taip pat, tad gali būti, kad vaizdo klipų apie Šiaulius bus ir daugiau, o dabar atlikėja kviečia klausytis naujosios jos dainos „Visa širdim“.

comment Skaitytojų komentarai (7)

Taip pat skaitykite