Angle down Atgal

Lapkričio 7-oji: vardadieniai, astrologija

Lapkričio 7-oji – Tarptautinė projektų valdymo diena

Pirmą lapkričio mėnesio ketvirtadienį minima Tarptautinė projektų valdymo diena. Ši diena skirta paskatinti viso pasaulio organizacijas įgyvendinti naujus projektus pagal nustatytus standartus ir metodiką. Tai ir projektų vadovų profesinė diena.

Lapkričio septintoji, ketvirtadienis – 311-oji metų diena (ketvirtoji 45-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 54 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Amantas, Erna, Ernesta, Ernestas, Ernestina, Gotautė, Karina, Rufas, Rufina, Rufinas, Sirtautas, Sirtautė;

rytoj: Domantė, Svirbutas, Gotfridas, Severinas, Vetusta;

poryt: Aurelijus, Dargintas, Estela, Skirtautė, Teodoras.

**************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.31, leidžiasi 16.33. Dienos ilgumas – 09.02.

Šiandien – ketvirtoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Skorpiono ženkle.

***************

Protingos mintys:

„Ne tada esi laisvas, kai gali daryti ką nori, bet tada, kai gali nedaryti to, ko nenori“ (J. J. Rousseau).

***************

Astrologinė prognozė lapkričio 7-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Šį rytą bus sunkoka pradėti darbus dėl mieguistumo, silpnumo. Išvakarėse vartojusieji svaigalus arba nekokybišką maistą gali pajusti apsinuodijimo simptomus. Iki pat vakaro stigs energijos, pasitikėjimo savimi.

JAUTIS. Jeigu per daug nesitikite iš savo vaikų, draugų, mylimųjų, priimate juos tokius, kokie jie yra, tai šiandien rasite kuo pasidžiaugti, su kuo pasidalinti savo rūpesčiais. Tikėtinas intriguojamas flirtas.

DVYNIAI. Šis rytas gali būti trikdantis, galbūt ne laiku prabusite. Visą dieną jautriai reaguosite net į menkas pastabas. Popiet labiau susikaupsite darbui, tačiau galimi viršvalandžiai, nes visko nespėsite.

VĖŽYS. Iš ryto kilusi intuityvi mintis arba prisimintas sapnas gali kažką išpranašauti ateičiai. Nors diena bus nebloga, bus lengva pakenkti savo autoritetui. Regis, kažko pasimokysite iš augančios kartos.

LIŪTAS. Šį rytą jus gali išgąsdinti keistas negalavimas arba nuojauta, o įdienojus kai kas gali netgi pasitvirtinti. Visgi diena bus nebloga, ypač jeigu ketinate sutvarkyti finansinį reikalą. Vakare verčiau neišlaidaukite.

MERGELĖ. Šiandien jus gali sutrikdyti antrosios pusės būsena arba elgesys. Regis, bus sunku susikaupti darbui. Atidžiai pažvelgę į aplinkinius, galite pamatyti daug netikrumo. Kita vertus, to nereikėtų sureikšminti – juk žmonės netobuli.

SVARSTYKLĖS. Iš ryto galite nekaip jaustis ir sunkiai vaikyti miegus. Pernelyg priekabiai vertinsite savo ir kitų išvaizdą, stilių. Vėliau labiau parūps darbas, šeima ir mažiau galvosite apie save.

SKORPIONAS. Rytą rūpesčių kels vaikai, artimi žmonės bei spūstys kelyje. Įdienojus fortūna šypsosis plačiau. Regis, seksis kūrybinė, pedagoginė veikla. Vakare galimas rūpestis, įsipareigojimas, susijęs su meile, vaikais.

ŠAULYS. Nieko gero, jeigu teks anksti keltis, nes snausite net prie vairo. Dieną jums norėsis tik tinginiauti ir pataikauti sau. Belieka tikėtis, kad tai dienos nesugadins ir vakare neteks „graužti nagų“.

OŽIARAGIS. Šiandien neieškosite žodžio kišenėje, o tai reiškia, kad lengvai megsite pokalbius, rinksite ir skleisite informaciją, tvarkysite reikalus telefonu bei internetu.

VANDENIS. Rytinis išsiblaškymas gali lemti vėlavimą, pamiršimą kažką pasiimti ir pan. Nepameskite raktų, piniginės, saugokitės vagių, sukčių. Regis, šiandien niekas praktiškai neišsispręs, tačiau jūsų viduje kažkas keisis.

ŽUVYS. Rytas – apgaulių metas. Kiti jus arba jūs kitus mėginsite vedžioti už nosies, klaidinti. Nemanykite, kad ką nors apgavę galėsite džiūgauti. Tas džiaugsmas gali apkarsti jau šį vakarą. Pasisaugokite.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite