Angle down Atgal

Lapkričio 22-oji: vardadieniai, astrologija

Lapkričio 22-oji – Šv. Cecilijos, muzikantų diena. Europoje šventoji Cecilija buvo laikoma vargonininkų, instrumentų gamintojų, muzikantų, dainininkų ir poetų globėja.

Šventoji Cecilija gimė apie 200 m. Romoje. Tėvai ją ištekino už pagonio Valeriano, kurį ji įtikino priimti krikščionybę. Mirė nukankinta krikščionybės persekiotojų. Pasakojama, kad per savo vestuves Cecilija pati grojo vargonais ir giedojo „Padaryk, Viešpatie, mano širdį ir mano kūną švarų, kad aš būčiau verta“.

Lapkričio dvidešimt antroji, sekmadienis – 327-oji metų diena (paskutinė 47-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 39 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Cilė, Cecilija, Cecilijus, Cecilius, Cilas, Cilė, Dargintė, Laimutis, Steikintas, Suvaidas, Suvaidė, Suvainas, Suvainė;

rytoj: Adelė, Doviltas, Klemensas, Liubartas;

poryt: Gerardas, Gedkantas, Largas, Legailas, Legailė, Legaudas, Mantvina, Mantvinas, Mantvinė, Žybantas, Žybartas, Žybartė.

***************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.02, leidžiasi 16.07. Dienos ilgumas – 08.05.

Šiandien – pirmoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Skorpiono ženkle.

***************

Protingos mintys:

„Ilgas tik toks darbas, kurio nesiryžtame imtis“ (S. Bodleris).

***************

Astrologinė prognozė lapkričio 22-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Keista šiandien gali būti jūsų savijauta, sustiprės nerimas, pasąmoninės baimės. Pasistenkite atsipalaiduoti, o artimiesiems nebijokite prisipažinti, kad jaučiatės pažeidžiami. Tai padidins tarpusavio supratimą.

JAUTIS. Nusimato įdomūs pokalbiai. Galbūt įsitrauksite į visuomeninį judėjimą, bendraminčių grupę ir nekasdieniškai praleisite laisvalaikį. Galite įgyti naują gerbėją.

DVYNIAI. Gali būti, kad šiandieną nesitversite savo kailyje dėl vidinio nerimastingumo. Tiktų užsiimti raminamai veikiančia veikla, kūryba, grožio ir sveikatos profilaktika. Jeigu dirbate medicinos srityje, nuo didelio krūvio nepabėgsite.

VĖŽYS. Jūsų mintys skrajos po filosofines erdves, arba itin domėsitės užsienio naujienomis, kelionėmis, įtemptai mokysitės, ruošite rašto darbus ar straipsnius.

LIŪTAS. Galite įsigyti namų ūkiui ar darbui skirtą modernią techninę, elektros prekę. O galbūt artimam žmogui paruošite originalią dovaną ir ja maloniai nustebinsite.

MERGELĖ. Jeigu turite problemų, susijusių su vaikais, jausmais, partneryste, nesunkiai viską išsiaiškinsite. Sulauksite komplimentų arba patys juos dosniai žarstysite.

SVARSTYKLĖS. Šiandien kai ką galite pakreipti savo naudai. Tiktų keisti gyvenimo būdą ar asmeninį stilių, gerinti mitybą, pabaigti nebaigtus namų ūkio darbus. Rūpinkitės sveikata.

SKORPIONAS. Pasižymėsite gyvybingumu, išradingumu. Palanku spręsti asmenines ir vaikų problemas. Tikriausiai patirsite emociškai jaudinamą įvykį, ypatingą patyrimą.

ŠAULYS. Stenkitės, kad pagerėtų santykiai šeimoje. Kad ir kokie neįdomūs atrodytų praktiniai reikalai, buitis, derėtų juos sutvarkyti. Pravartu padaryti „reviziją” spintose.

OŽIARAGIS. Šiandien noriai bendrausite, susirašinėsite, komentuosite. Regis, pavyks rasti dominančių darbo skelbimų ir kitos aktualios informacijos. Nusimato netikėtas nuotykis, originalus pasiūlymas.

VANDENIS. Geriausia būtų šią dieną praleisti ramiai, saugioje asmeninėje erdvėje su gardžiais virtuvės kvapais, maloniu komfortu kūnui ir sielai. Turbūt kils kūrybinių fantazijų, įdomių idėjų.

ŽUVYS. Jautrumo, empatijos, intuityvumo arba meninio įkvėpimo bus galima jums pavydėti, nes šiuo metu tuo ypač pasižymite. Regis, būsite nepakeičiami medicinos srityje, jeigu ten dirbate. Arba kaip kūrėjai, fotografai, muzikai.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite