Angle down Atgal

Lapkričio 18-oji: vardadieniai, astrologija

Lapkričio 18-oji – Latvijos nepriklausomybės diena. Europos supratimo apie antibiotikus diena. Tarptautinė geografinių informacinių sistemų diena. Pasaulinė lėtinės obstrukcinės plaučių ligos diena.

Lapkričio 18 dieną Europoje minima Europos supratimo apie antibiotikus diena. Šią minėtiną dieną remia Pasaulinė sveikatos organizacija.

Geografinės informacinės sistemos (GIS) – tai kompiuterinių žemėlapių kūrimo priemonių visuma, iš įvairių duomenų bazių ir šaltinių gaunamus buvimo vietos duomenis, tokius kaip gatvės, pastatai, vandens telkiniai, teritorijų aukščiai ir pan., paverčianti vizualiais sluoksniais. Pirmoji oficiali GIS diena paminėta 1999 metais. GIS diena švenčiama lapkričio mėnesio trečiąjį trečiadienį.

Lapkričio trečiąjį trečiadienį minima Pasaulinė lėtinės obstrukcinės plaučių ligos diena (LOPL). Tai kvėpavimo takų sutrikimas, kai žmogaus kraujyje trūksta deguonies, ir jis pradeda dusti. Šią ligą dažniausiai sukelia rūkymas.

Lapkričio aštuonioliktoji, trečiadienis – 323-ioji metų diena (trečioji 47-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 43 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Giniotas, Giniotė, Ginvydas, Ginvydė, Otonas, Romanas, Vesta, Vestina;

rytoj: Audra, Audrė, Audrius, Audrys, Audronė, Audronis, Audronius, Audrūnas, Dainotas, Juntautas, Juntautė, Matilda, Rimgaudė;

poryt: Felė, Felicija, Felicijonas, Felicijus, Felicita, Feliksas, Felius, Josvyda, Josvydas, Jovyda, Jovydas, Vaidvilas, Vaidvilė.

**************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.54, leidžiasi 16.13. Dienos ilgumas – 08.19.

Šiandien – ketvirtoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Skorpiono ženkle.

***************

Protingos mintys:

„Padalink kiekvieną problemą į tiek dalių, kiek įmanoma ir būtina tam, kad ją išspręstum“ (R. Dekartas).

***************

Astrologinė prognozė lapkričio 18-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Būsite darbingai nusiteikę. Jums pavyks pasitelkti žinias, patirtį ir pagerinti savo pozicijas, kažkuo pasižymėti. Kitiems darysite nemažą įtaką. Turėtumėte daug nuveikti. Visgi vakare viršų ims emocijos, impulsyvumas, ir tai gali kai ką sugadinti.

JAUTIS. Galite gauti aktualių žinių arba pasiūlymą, susijusį su švietimu, užsieniu, kultūra ar kitu jus dominančiu dalyku. Dėsite nemažai pastangų, jeigu norite pademonstruoti kompetenciją, išvykti į kelionę, įsigyti vertingą pirkinį ar pan.

DVYNIAI. Ši diena bus svarbi tiems iš jūsų, kurie tvarko investicijų, palikimo, draudimo reikalus, dalijasi įtakos sferas ar pelną. Dėl kai ko pavyks nesunkiai susitarti, tačiau ir dilemų neišvengsite.

VĖŽYS. Regis, antroji pusė darys spaudimą dėl norimo sandorio, pirkinio, arba kaip tik jūs turėsite įrodinėti, kad to dalyko tikrai reikia. Kita vertus, jums nuoširdžiai norėsis gerai sutarti su kitais bei dalytis tuo, ką turite ir ką žinote. Deja, įmanoma grubi reakcija.

LIŪTAS. Regis, šiandien pasijusite nepakeičiami tam tikroje srityje. Gali pasisekti ieškantiems rimtesnės savirealizacijos. Drąsiau imkitės iniciatyvos, nebijokite reformų. Tačiau, jei nekaip jaučiatės, simptomų neignoruokite.

MERGELĖ. Ši diena veikiausiai nenuliūdins. Jums puikiai seksis bendrauti, ypač su augančia karta, gerbėjais. Galbūt jus užburs dviprasmiškas flirtas. Neišlaidaukite iš abejotinų paskatų.  

SVARSTYKLĖS. Šiandien tiktų kartu su artimaisiais aptarti svarbius šeimai planus, peržiūrėti bendrą biudžetą, susitvarkyti namus, garderobą. Vakare dėl smulkmenos gali kilti buitinė scena. Pasistenkite neprovokuoti agresijos, negadinkite daiktų.

SKORPIONAS. Diena palanki tarpininkavimui, reklaminei veiklai, mokymuisi, kūrybai. Puikiai dirbs ir galva, ir liežuvis. Regis, savo žiniomis ir komunikabilumu aplinkiniams darysite gerą įspūdį. Atsargiai su technika. Saugokite savo ir kitų sveikatą.

ŠAULYS. Šiandien su jumis bus malonu bendrauti, seksis reikštis socialiniuose tinkluose. Turbūt pasieksite neblogų rezultatų dominančioje srityje, nes mokėsite pasitelkti patirtį ir padaryti puikų įspūdį.

OŽIARAGIS. Gera diena tvarkyti reikalus, kurie vienaip ar kitaip susiję su komfortu, nekilnojamuoju turtu, pinigais. Visgi, kad ir ką darytumėte, venkite konfrontacijos, nekenkite kitiems.

VANDENIS. Pasižymėsite įžvalga, subtiliu požiūriu, taiklia argumentacija. Jums seksis protiniai ir meniniai dalykai, tačiau praktinės iniciatyvos ir energijos gali pristigti. Nepersitempkite. Nesielkite impulsyviai, saugokitės avarinių situacijų.

ŽUVYS. Daug emocijų patirsite bendraudami su aplinkiniais. Galbūt užmegsite naują arba atnaujinsite seną reikšmingą pažintį. Saugokite artimuosius nuo nevykusių pagundų, beprasmio išlaidavimo.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite