Angle down Atgal

Lankomiausia rajono pakrantė – dar gražesnė

Bridvaišio ežeras turbūt pats gražiausias ne tik Kelmės rajone, bet ir Šiaulių apskrityje. Pakrantėje stūksantis piliakalnis, dvi ežero salos, vaizdingos pakrantės daro jį patraukliu ir žiemą, ir vasarą. Vasaros metu, šventinėmis dienomis, kada geras oras, pakrantėse ilsisi ir pramogauja daugiau nei tūkstantis žmonių.

Miesto paplūdimio teritorija tęsiasi daugiau kaip 300 metrų. Tai pagrindinė Tytuvėnų miestelio žmonių poilsio vieta, kurią pamėgo viso Kelmės rajono žmonės. Čia labai gražios atviros erdvės, su vaizdu į ežero salas, tiltelius ir piliakalnį, kurio link veda Bridvaišio rekreacinis takas.

Tytuvėnų regioninio parko direkcija įgyvendino projektą „Bridvaišio ežero pakrantės sutvarkymas“. Šis projektas finansuotas iš „Kelmės krašto partnerystės vietos veiklos grupės 2016–2023 metų vietos plėtros strategijos“ priemonės „Kaimo tradicijų puoselėjimas, mokomųjų, švietėjiškų veiklų rėmimas“ veiklos srities „Laisvalaikio ir turizmo veiklų skatinimas saugomose teritorijose“ Nr. LEADER-19.2-SAVA-8.2 lėšų.

Bendra projekto vertė 23 tūkst. Eur. Trečdalį lėšų šio projekto įgyvendinimui skyrė Kelmės rajono savivaldybė. Tvarkant aplinką padėjo ir Tytuvėnų miesto seniūnija. Įgyvendindami projektą siekėme šią teritoriją geriau pritaikyti vietos žmonių poreikiams ją funkciškai išplečiant. Šiuo metu mažai naudojamoje zonoje pastatyta laužavietė su suolais. Tai gera vieta stovyklautojams pasėdėjimams, susibūrimams. Greta įrengta erdvi pavėsinė leis poilsiautojams prisiglausti ir prastu oru.

Pakrantės dalyje, kur renkasi daugiausiai žmonių, įrengėme 2 atrakcionus vaikams: čiuožynę į vandenį ir karstyklę. Pakrantėje pastatyta 16 suolų ir 2 stalai su suolais, dviračių stovas, tualetas. Nauji įrenginiai pagerino ir praplėtė pakrantės rekreacines galimybes. Vasarą atvykę poilsiautojai čia jausis tikrai patogiau.

Tytuvėnų regioninio parko informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite