Angle down Atgal

Langų spe­cia­lis­tai pa­ta­ria apie plas­ti­ki­nių langų prie­žiūrą ir re­montą

No­rint sau­go­ti ši­lumą na­muo­se bei už­tik­rin­ti gerą ven­ti­lia­ciją pa­tal­po­se, būti­na at­kreip­ti dėmesį į esa­mas gu­mi­nes tar­pi­nes.

Kodėl reikia keisti tarpines?

Guminių tarpinių eksploatacijos laikas 5–7 metai. Jeigu per šį laikotarpį neatlikote jokios priežiūros guminei tarpinei (nevalėte ir netepėte silikonu), guminės tarpinės tampa neefektyvios ir praleidžia šaltį, triukšmą, pradeda kauptis drėgmė patalpose. Netinkamai eksploatuojama guminė tarpinė praranda elastingumą, sukietėja, yra lengvai paveikiama temperatūrų kaitos: dėl karščio – prisilydo prie langų profilio, tampa kaip kramtomoji guma, dėl šalčio – suskilinėja ir sukietėja, todėl lango izoliacinės medžiagos sandarumas sumažėja, padidėja triukšmas, sklindantis iš lauko, lengvai patenka drėgmė ir šaltis į patalpas. Jei per uždarytą langą veržiasi drėgmė ir šaltis, tai yra vienas iš požymių, kad nusidėvėjusios tarpinės nebeatlieka savo funkcijos. O per nesandarius langus prarandama šiluma.

Rekomenduojame gumines tarpines pasikeisti į vokiškas Q-LON poliuretano tarpines.

Vokiškai „Schlegel“ firmos tarpinei suteikiama 5 metų garantija. Tarpinė nepraranda savo izoliacinių savybių daugiau nei 21 metus. Šiai tarpinei nereikia papildomos priežiūros visu eksploatacijos laikotarpiu. Žemas šilumos laidumo koeficientas (K) – 0,033 W/mK.
Netraukia ir nepraleidžia drėgmės į patalpas. Susitvarkę langus ir pasikeitę langų tarpines, pakelsite temperatūrą kambaryje ir išvengsite pelėsio bei drėgmės pertekliaus.

Tarpinė atspari ultravioletiniams saulės spinduliams, šalčiui, karščiui, cheminiams valikliams. Nereikalinga papildoma priežiūra. Nors jūsų langams bus 10 metų ir daugiau, jie jums vėl tarnaus kaip nauji.

Kodėl rasoja langai?

Viena iš priežaščių – nepakankamas patalpų vėdinimas. Patalpos turi būti vėdinamos 24 val. per parą. Dėl drėgmės pertekliaus ir prastos ventiliacijos patalpose atsiranda pelėsis, grybelis, pradeda kauptis bakterijos. Neišvėdintos patalpos turi įtakos ir miego kokybei bei sveikatai.

Tam, kad nebūtų skersvėjų, žiemos metu neišeitų šiluma, nesklistų triukšmas iš gatvės, vasaros metu nepatektų dulkių ir vabzdžių ir nereikėtų laikyti pravertų langų, puikiai tiks „Air-Box“ ventiliaciniai vožtuvai.

Tai efektyvus patalpų vėdinimo būdas, padedantis išvengti pelėsio bei grybelio. Pats geriausias, pigus ir lengvas pasirinkimas, norint pagerinti patalpų ventiliaciją, – oro pritekėjimo langų vožtuvai „Air-Box“. Vožtuvai yra lengvai montuojami, atstoja langų orlaides ir veikia labai efektyviai, išlaikydami aukštą patalpų oro kokybę ir kartu sureguliuodami santykinę oro drėgmę. Per 1 val. į patalpas patenka 40 kub. m šviežio oro.

Konsultanto iškvietimas langų diagnostikai nemokamas. Konsultantas jums patars, paaiškins ir suskaičiuos darbų sąmatą. Akcija: iki rugsėjo 30 d.,  tvarkant visus langus, bus taikoma 25 proc. nuolaida.

 

Tel.: 8 604 24 268, 8 606 93 229

www.remvalus.com

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite