Angle down Atgal

Lan­gų re­mon­to gru­pė pa­ta­ria apie plas­ti­ki­nių lan­gų prie­žiū­rą ir re­mon­tą

Norintiesiems pažaboti vėją ir šalčius, užtikrinti gerą namų ventiliaciją „Langų remonto komanda“ turi puikių pasiūlymų! Šios įmonės komanda atlieka langų ir durų sandarumo reguliavimo, guminių tarpinių keitimo į kokybiškas vokiškas „Schlegel“ firmos poliuretano tarpines, ventiliacijos vožtuvų (orlaidžių atmaina; išspręsite patalpų vėdinimo problemas) įstatymo darbus.

Norint saugoti šilumą namuose bei užtikrinti gerą ventiliaciją patalpose, būtina atkreipti dėmesį į esamas gumines tarpines.

Guminių tarpinių eksploatacijos laikas yra 5–7 metai. Vėliau jos tampa neefektyvios ir praleidžia šaltį, triukšmą, pradeda kauptis drėgmė patalpose. Netinkamai eksploatuojama guminė tarpinė praranda elastingumą, sukietėja, yra lengvai paveikiama temperatūrų kaitos: dėl karščio prisilydo prie langų profilio, tampa kaip kramtomoji guma, dėl šalčio suskilinėja ir sukietėja, todėl lango izoliacinės medžiagos sandarumas sumažėja, padidėja triukšmas, sklindantis iš lauko, lengvai patenka drėgmė į patalpas. Guminėms tarpinėms būtina papildoma priežiūra.

Rekomenduojame gumines tarpines pasikeisti į vokiškas Q-LON poliuretano tarpines.

Vokiškai „Schlegel“ firmos tarpinei suteikiama 5 metų garantija. Tarpinė nepraranda savo izoliacinių savybių daugiau nei 21 metus. Šiai tarpinei nereikia papildomos priežiūros visu eksploatacijos laikotarpiu. Žemas šilumos laidumo kooficientas (K) – 0,033 W/mK. Netraukia ir nepraleidžia drėgmės į patalpas.

Tarpinė atspari ultravioletiniams saulės spinduliams, šalčiui, karščiui, cheminiams valikliams, todėl jums nebereikės perstatinėti langų mechanizmo į vasaros ir žiemos režimus. Nors jūsų langams bus 10 metų ir daugiau, jie jums vėl tarnaus kaip nauji.

Rugsėjo mėnesį vykdoma akcija nemokamoms konsultacijoms bei rekomendacijoms. Išsikvietus mūsų specialistą, taikysime nuolaidas darbams. Pas jus mūsų specialistas apsilankys nemokamai. Suteiksime nemokamų konsultacijų, jums tai nieko nekainuos. O kas pageidaus paslaugų, galės ir užsisakyti. Taip pat galite užsisakyti tik reikalingų medžiagų, o darbus atlikti patys. Mes darbus atliekame per 1–2 savaites. Tvarkant visus langus, bus taikomos nuolaidos net iki 30 proc.

Tel.: 8 604 24 268
8 606 93 229
www.remvalus.com

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite