Angle down Atgal

Laimingai moteriai – bandelės su cinamonu

Ei, vyrai, kaip sveikinsite savo moteris Kovo 8-osios proga? Aš, kaip virtuvėje kasdien besisukiojanti moteris, galiu jums pasiūlyti kepinio idėją. Itin greitą, šiek tiek sukčiaujant, tačiau jūsų moteris tikrai bus laiminga!

Iškepkite savo mylimai moteriai bandelių su cinamonu. Jei esate praktikuojantis kulinaras, pateiksiu jums tešlos receptą, o jei ne – viskas paprasta. Tereikės įsigyti šaldytos mielinės tešlos iš parduotuvės. Patikėkit, tas tobulas kvapas namuose tikrai nuginkluos!

Jei vis dėlto ruošiatės patys minkyti tešlą, štai ko jums reikės:

  • 3,5 stiklinės miltų;
  • 12 g sausų mielių;
  • ketvirčio šaukštelio druskos;
  • 1 kiaušinio;
  • 80 g cukraus;
  • 0,75 stiklinės šilto pieno;
  • 50 g ištirpinto ir atvėsinto sviesto.

Viename dubenyje sumaišykite sausus produktus, kitame – kiaušinį išplakite su pienu. Sumaišykite abiejų indų turinius ir įmaišykite sviestą. Tešlą teks minkyti ilgai, kad būtų minkšta ir lipni. Baigę minkyti, suformuokite tešlos rutulį ir palikite bent valandai, kol rutulys „pakils“ iki dvigubo dydžio.

Kai jau tešla paruošta, imkime po ketvirtį jos ir, pasibarstę miltų ant minkymo paviršiaus, išsikočiokime ploną kvadratinį lakštą.

Jei savo tešlos nedarėte, o pirkote šaldytą mielinę tešlą lapeliais, galite prisijungti čia. Atšildytą tešlą taip pat išsikočiokite.

Įdarui tereikia sumaišyti cukrų su cinamonu ir gausiai pabarstyti iškočiotą tešlą. Dabar galite susukti tešlą į vyniotinį ir supjaustyti norimo dydžio gabalėliais. Aš pjaustau trijų savo pirštų pločio gabaliukais, bet kepdamos bandelės gerokai iškyla.

Sudedame jau pagamintas bandeles į skardą ant kepimo popieriaus, bandelių viršų patepame kiaušinio plakiniu, kad įgautų gražų auksinį atspalvį, ant viršaus dar pabarstome cukraus ir cinamono.

Kepkime iki 180 laipsnių įkaitintoje orkaitėje apie 13–15 minučių, kol ims kvepėti namai, o kepinys gražiai pageltonuos.

Galite patiekti su kava, arbata ar pieno stikline. Jūsų moterys bus pačios laimingiausios!

Sėkmės ir skanaus.

Lija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite