Angle down Atgal

Laikas siūlyti kandidatus į Šiaulių rajono garbės piliečius

Šiaulių rajono savivaldybė iki spalio 31 d. laukia siūlymų, kokiai rajonui nusipelniusiai asmenybei 2020 m. vasario 16-ąją įteikti Šiaulių rajono garbės piliečio regalijas.

Siūlymus dėl garbės piliečio vardo suteikimo gali teikti savivaldybės tarybos nariai, nevyriausybinės organizacijos, vietos bendruomenės, iniciatyvinės piliečių grupės, Šiaulių rajono savivaldybės administracijos struktūriniai teritoriniai padaliniai, pavyzdžiui, seniūnijos, taip pat biudžetinės įstaigos.

Šiaulių rajono garbės piliečio vardas gali būti suteikiamas Lietuvos ir užsienio valstybių piliečiams už ypatingus nuopelnus Šiaulių rajonui ir Lietuvos Respublikai, taip pat už nuopelnus kultūros, mokslo ir švietimo, verslo ir gamybos, sveikatos ir socialinės apsaugos, sporto, ūkio, visuomeninės veiklos, viešojo administravimo ir kitose srityse, už nuopelnus, įtvirtinant Šiaulių rajono savivaldą, įgyvendinant pilietines iniciatyvas ir kuriant Šiaulių rajono įvaizdį, bei už reikšmingus darbus Šiaulių rajono bendruomenės labui.

Siūlymas asmeniui suteikti garbės piliečio vardą pateikiamas Šiaulių rajono garbės piliečio vardo suteikimo komisijai. Kartu su siūlymu turi būti pateiktas kandidato gyvenimo aprašymas, taip pat darbų ir nuopelnų rajonui aprašymas, ne mažiau kaip dvi rekomendacijos arba įmonės, įstaigos, organizacijos susirinkimo protokolo kopija (išrašas). Būtinas ir paties kandidato sutikimas raštu, kad jis sutinka būti siūlomas garbės piliečio vardui suteikti, bei kandidato asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija.

Siūlymai gali būti pateikiami Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Bendrųjų reikalų arba Kultūros skyriams.

Pirmasis Šiaulių rajono garbės piliečiu inauguruotas profesorius Vytenis Rimkus. Jam šis titulas suteiktas, Lietuvai švenčiant šimtmetį – 2018 m. vasario 16-ąją.

„Etaplius“ informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite