Angle down Atgal

L. Linkevičius apie LSDDP paramą G. Nausėdai: partijoms nereikėtų susireikšminti

Lietuvos socialdemokratų darbo partijai (LSDDP) trečiadienį pareiškus, kad prezidento rinkimuose remia Gitano Nausėdos kandidatūrą, socialdarbiečių frakcijai priklausantis užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius sako nemanąs, kad tokie pareikšimai daro įtaką rinkėjams. Jo teigimu, partijoms, skelbiančioms, ką palaikys artėjančiuose rinkimuose, nereikėtų taip susireikšminti.

„Aš nesu partijos narys, pirmiausia, o antra, aš nemanau, kad partijų rekomendacijos ką nors reiškia rinkėjams. Reikėtų nesusireikšminti partijoms. Aš manau, kad žmonės turi savo nuomonę ir balsuos", - “Žinių radijo" paklaustas, ar palaikys G.Nausėdos kandidatūrą sakė L. Linkevičius.

Kartu ministras teigė nesibaiminąs, kad su naujuoju prezidentu keisis ir Lietuvos užsienio politikos kryptys.

„Aš nemanau, kad būtų radikalių pokyčių politikoje. Manau, kad mes (užsienio politikoje. – ELTA) pasižymėdavome, jog politikoje buvo uoseklumas, tęstinumas, principai tam tikri. Nemanau, kad nuo to bus nukrypstama. Jeigu bus taktinių pokyčių – visiškai suprantama, tačiau esmės tai neturėtų keisti", - sakė ministras.

Socialdarbiečių valdyba trečiadienį pareiškė, kad rinkimuose kviečia pasirinkti G. Nausėdos kandidatūrą. Pasak partijos, toks sprendimas priimtas dėl to, kad į prezidentus taikančio ekonomisto rinkiminėje retorikoje skambėjo gerovės valstybės ir progresinių mokesčių lozungai.

ELTA primena, kad antrasis prezidento rinkimų turas bei EP rinkimai vyks gegužės 26 d.

Pirmąjį prezidento rinkimų turą laimėjo I. Šimonytė, surinkusi 31,31 proc. balsų. Antrasis, nedaug nusileidęs laimėtojai, liko G. Nausėda su 30,94 proc. rinkėjų palaikymu.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite