Angle down Atgal

Kviečiame būti aplinkosauginės akcijos „priKELK“ dalyviais

Šiaulių miesto savivaldybės aplinkosauginio švietimo programos lėšomis organizuojama akcija-paroda „priKELK“. Koks akcijos tikslas, kaip joje dalyvauti, pasakoja EP nario Valentino Mazuronio atstovė Šiaulių mieste Giedrė Brazlauskaitė:

– Projekto „priKELK“ tikslas – didinti gyventojų sąmoningumą, kūrybiškumą ir iniciatyvumą, suteikti gyventojams žinių, padėti ugdyti praktinės veiklos įgūdžius gyvenamajai aplinkai pažinti ir saugoti, aktyvią, pilietišką, ekologiškai mąstančią visuomenę.

Prikeltų daiktų paroda bus surengta gegužės 4 d., tad visus geros valios ir gamtos išsaugojimui neabejingus žmones kviečiame būti aplinkosauginės akcijos „priKELK“ dalyviais.

2017 m. akcija „priKELK“ skatina neišmesti senų daiktų (spintelių, lentynų, veidrodžių, rėmų, kėdžių, fotelių, rūbų ir kt.) į šiukšlių konteinerius, bet juos prikelti naujam gyvenimui.

Šiaulių miesto gyventojai kviečiami savo ar „Darom“ akcijos metu rastą daiktą restauruoti parodai, jį prikelti naujam naudojimui ir parodyti šiauliečiams.

Gegužės 4 d. restauruoti ir atnešti daiktai bus eksponuojami mieste iš anksto suderintoje vietoje (prie Talkšos ežero arba miesto bulvare).

Rastus, atiduodamus, dovanojamus, restauruotus daiktus registruojame el. paštu gbrazlauskaite@
gmail.com, tel. 8 612 07 080 iki gegužės 2 d.

DĖMESIO!!! Gražiausių, įdomiausių prikeltų daiktų savininkai parodos atidarymo metu bus apdovanoti prasmingais ir vertingais prizais.

Dalyvaukite ir gamta jums padėkos!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite