Angle down Atgal

Kviečia teikti rekomendacijas premijoms gauti

Mažeikių rajono savivaldybė kviečia rajono kūrybines sąjungas, kultūros ir švietimo įstaigas, visuomenines organizacijas ir asociacijas, bendruomenes iki 2022 m. vasario 1 d. teikti paraiškas su siūlomais nusipelniusiais asmenimis 2021 metų Mažeikių krašto kultūros ir Rašytojos Marijos Pečkauskaitės-Šatrijos Raganos premijoms gauti.

Mažeikių krašto kultūros premija skiriama kultūros ir meno kūrėjams už aukščiausius laimėjimus respublikiniuose ar tarptautiniuose konkursuose, novatorišką kultūrinę idėją ir jos įgyvendinimą Mažeikių krašte, ilgametę aktyvią ir reikšmingą kultūrinę veiklą, etnokultūros puoselėjimą, kultūrinį šviečiamąjį darbą. Premijos dydis – 1 500 Eur, ji mokama iš savivaldybės biudžeto asignavimų. Premija skiriama tik vieną kartą.

Rašytojos Marijos Pečkauskaitės-Šatrijos Raganos premija skiriama už rašytojos atminimo puoselėjimą, rašytojos pradėtos labdaringos, altruistinės veiklos tęsimą, literatūrinius pasiekimus. Premijos dydis – 1 000 Eur, ji mokama iš savivaldybės biudžeto asignavimų. Premija skiriama tik vieną kartą.

Rekomendacijos raštu priimamos iki 2022 m. vasario 1 d. Mažeikių rajono savivaldybės administracijoje, adresu: Laižuvos g. 3, Mažeikiai (viename langelyje).

Paraiškos forma Mažeikių krašto kultūros premijai

Paraiškos forma Rašytojos Marijos Pečkauskaitės-Šatrijos Raganos premijai

MAŽEIKIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS APDOVANOJIMŲ TVARKOS APRAŠAS

MAŽEIKIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS APDOVANOJIMŲ KOMISIJOS NUOSTATAI

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite