Angle down Atgal

Kuršių nerijoje 10 valandų nebus tiekiama elektra

Liepos 13-ąją nuo 6 iki 16 val. visoje Kuršių nerijoje nebus tiekiama elektra. Elektra nebus tiekiama dėl būtinų planinių elektros tinklo remonto ir perdavimo linijos perjungimo darbų. Liepos 13-ąją bus įgyvendinamas paskutinysis Kuršių nerijos elektros linijų atnaujinimo projekto etapas, kuris užtikrins sklandų elektros energijos tiekimą.

Gyventojai ir miesto svečiai raginami pasiruošti vienos dienos elektros atjungimui iš anksto: pilnai įkrauti mobiliuosius telefonus, kompiuterius ir kitus būtinuosius elektros įrenginius, pagal galimybes anksčiau atlikti suplanuotus buities darbus, kuriems reikės elektros, neatidarinėti šaldiklio ir šaldytuvo dažniau, nei tai būtina, taip ilgiau išlaikant juos šaltus, pasirūpinti baterijomis įrenginiams ar alternatyviais elektros generatoriais, jei tai būtina ir kt.

Gyvybiškai svarbioms Neringos miesto institucijoms elektros energijos tiekimas bus užtikrinamas pasitelkiant elektros generatorius: pagalbos ir sveikatos priežiūros institucijoms, vandentiekio ir nuotekų valyklai, kitoms įstaigoms, kurioms būtinas nepertraukiamas elektros energijos tiekimas. Verslo subjektai elektros tiekimu iš alternatyvių tiekimo šaltinių raginami pasirūpinti iš anksto.

UAB „Neringos vanduo“ prašo gyventojų, kurorto svečių ir verslo atstovų valandomis, kuomet nebus tiekiama elektra, vandenį naudoti tik esant būtinybei.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite