Angle down Atgal

Kurių Zodiako ženklų atstovai yra didžiausi išdavikai?

Deja, ne visais sutiktais žmonėmis galime pasitikėti. Kai kurie žmonės be jokios sąžinės graužaties lipa per kitų galvas ir visai nesisieloja, jei tenka išduoti savo draugą. Kai kurių Zodiako ženklų atstovai yra sąžiningesni už kitus, tačiau šį kartą pasidomėkime, kurie jų yra didžiausi išdavikai.

Astrologai išskiria 3 Zodiako ženklus, kurie yra linkę išduoti net ir savo ištikimiausią draugą.

Dvyniai

Šio Zodiako ženklo atstovai turi nemažai teigiamų savybių: jie moka prajuokinti ir išklausyti, todėl Dvyniams žmonės neretai patiki savo paslaptis. Čia ir yra didžiausia problema: tikimybė, kad šio ženklo atstovas jūsų paslapties neišduos, yra labai menka. Iš pirmo žvilgsnio Dvyniai gali atrodyti labai žavūs, tačiau neapsigaukite: viskas, ką jiems papasakosite, gali atsigręžti prieš jus. Jei šio ženklo atstovams tampa nuobodu, jie ima žaisti kitų žmonių gyvenimais, todėl būkite atsargūs.

Šaulys

Šauliai moka meistriškai apsimetinėti. Jie slepiasi po savo susikurta kauke ir gali sudaryti tokį įspūdį, koks yra palankus jiems patiems. Nuo Šaulių nukentėję žmonės dažniausiai negali patikėti, kad taip nutiko: juk iš pirmo žvilgsnio šio ženklo atstovas atrodė mielas ir nuoširdus. Šio ženklo atstovai nepasitiki kitais, jie baiminasi, kad kiti juos išduos ar įskaudins. Būtent todėl Šauliai užkerta tam kelią, ir išduoda pirmi.

Skorpionas

Skorpionas yra laikomas žiauriausiu ir pikčiausiu ženklu. Išoriškai šio ženklo atstovai atrodo tiesiog nepalaužiami, tačiau iš tiesų jie yra labai trapūs. Jie labai vertina patogumą, todėl atsirenka, su kuo bendrauti gali būti naudinga. Skorpionai nesuka sau galvos, jei tenka išduoti verslo partnerį, ištikimą draugą ar savo antrąją pusę. Taip elgdamiesi šio Zodiako ženklo atstovai tiki, kad viskas bus tik į naudą. Nors ištikimybė tikrai nėra stiprioji Skorpiono pusė, tačiau šio ženklo atstovas nuolat nerimauja, kad jį gali išduoti kiti kelyje sutikti žmonės.

https://www.zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite