Angle down Atgal

Kuo ypatingas Microsoft 365?

Dauguma žmonių kiekvieną dieną susiduria su viena ar kita Microsoft programa. Dažniausiai jos naudojamos darbo metu, tačiau be jų neįmanoma apsieiti tiek ir mokantis, ir užsiimant kūryba. Žinoma, rinkoje yra daugybė analogų, kurie siūlo panašias funkcijas. Tačiau šio tiekėjo produktai išlieka populiariausieji ir daugiausiai naudojami visame pasaulyje. Todėl alternatyvos tikrai ne visuomet bus geriausia išeitis. Ir nors daugelis naudojasi pakankamai specifinėmis programomis, tačiau yra galimybė rinktis visą jų komplektą. Kas galėtų suteikti dar daugiau privalumų. Kurie būtų ypatingai pastebimi tiek dirbant darbo komandoje, tiek ir organizuojant savo veiklą namuose šeimos ar draugų rate. Taip pat komplektu gali pasinaudoti ir švietimo įstaigos, kurios taip pat turėtų pajusti jo teikiamus privalumus.

Viskas keliasi į virtualias saugyklas

Tą puikiai parodo ir tai, jog šiomis dienomis debesų kompiuterija bei virtualūs debesys jau yra daugeliui pažįstamos sąvokos. O kai kurie net ir nesidomėdami šiomis inovacijomis sėkmingai jomis naudojasi. Kadangi net ir daugumoje išmaniųjų telefonų jau yra siūloma galimybė duomenis kaupti virtualioje erdvėje, o ne pačiame telefone. Tokią galimybę gali pasiūlyti ir Microsoft Office 365, kur suteikiama pakankamai didelė saugykla duomenis laikyti. Be to, virtualioje erdvėje prie jų prieiti vienu metu gali net keli vartotojai. Tas neretai gali palengvinti bei paspartinti atliekamus darbus ir prisidėti prie geresnio jų organizavimo. Be to, nereikia nerimauti, kad sugedus įrenginiui visa informacija bus prarasta. Būtent dėl šių priežasčių dauguma verslų bei žmonių renkasi naudoti debesų saugyklas.

Microsoft Outlook 365 privalumai

Nemaža dalis įmonių jau įvertino šios elektroninio pašto dėžutės teikiamus privalumus. Veikdama kartu su kitomis Microsoft 365 programomis ji suteikia galimybę matyti realiu laiku kitų žmonių aktyvumą bei ne tik siųsti laiškus, bet ir planuoti darbotvarkę. Kas svarbu praktiškai kiekviename darbe. Kadangi retai kur apsieinama be komandų susirinkimų. Šioje programoje rodomas visų bendrų įmonės, švietimo įstaigos arba šeimos narių kalendorius su kiekvieno asmeniniais įvykiais ir užimtumu. Todėl labai palengvina atrandant bendrą visiems tinkamą laiką. Be to, kiekvienam vartotojui suteikiama pakankamai nemažos talpos pašto dėžutė. Todėl galima nesirūpinti dėl vietos trūkumo joje arba duomenų praradimo rizikos.

Kiek kainuoja Microsoft 365 paskyra?

Kainos yra apskaičiuojamos ir taikomos prenumeratos principu. Todėl galima mokėti tiek ir atitinkamą mėnesinį mokestį, tiek ir kartą per metus. Tačiau suma, kiek teks išleisti norint naudotis 365 Microsoft gali labai svyruoti priklausomai nuo konkretaus pasirinkto varianto. Pavyzdžiui, šeimos paketas, prie kurio gali jungtis iki 6 žmonių metams kainuos beveik 100 Eurų, o tuo tarpu asmeninė paskyra atsieis 69 Eurus per metus. Yra dar variantas skirtas studentams, pastarasis dar brangesnis. Visai kitokia kainodara yra taikoma verslui, kuomet šiuo paketu naudojasi įmonės. Pigiausias variantas tokiu atveju prasideda nuo 4,2 Euro mėnesinio mokesčio vienam vartotojui. Tačiau jis suteikia ir mažiausią prieigą prie skirtingų programų. O tuo tarpu atitinkamas brangiausias variantas kainuos keturis kartus daugiau. Ir prie visų jų, skirtų verslui, dar reikėtų pridėti PVM.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite