Angle down Atgal

Kuo turi pasižymėti projektoriai žaidimams?

Kompiuteriniai žaidimai džiugina ne tik vaikus, bet taip pat ir suaugusiuosius, o tuomet, kai žaidimo grafika yra perteikiama pakankamai dideliame ekrane, žaidimo metu galima patirti dar daugiau puikių emocijų. Šiandien kompiuterinių žaidimų mylėtojai vis dažniau nusprendžia mėgstamus žaidimus išbandyti naudojant projektorių, o tuomet, jei planuojama įsigyti tokį įrenginį, neretai kyla įvairių klausimų, į ką vertėtų atkreipti dėmesį. Taigi, kokiomis savybėmis turėtų pasižymėti projektoriai žaidimams?

Įvertinkite skiriamosios gebos poreikį

Tai – vienas svarbiausių kriterijų renkantis projektorių žaidimams. Pakankamai didelė skiriamoji geba garantuoja vaizdo kokybę, todėl galėsite dar labiau įsijausti į žaidimą ir patirti dar daugiau įspūdžių. Jei žaisite namuose, gali visiškai pakakti 600x800 arba 1920x1080 px raiškos, tačiau viskas priklausys nuo jūsų norų bei finansinių galimybių.

Pakankamai didelis kontrastas

Projektoriaus kontrastas – taip pat labai svarbus kriterijus. Kadangi dažniausiai yra žaidžiama prieblandoje, specialistai rekomenduoja rinktis tokius projektorius, kurių kontrastas yra ne žemesnis nei 15000:1, nes tai gali garantuoti, kad rodomas vaizdas bus pakankamai detalus. Žaidžiant kompiuterinius žaidimus įprastai tai yra itin svarbu, todėl nepamirškite atsižvelgti į šią savybę.

Įvertinkite šviesos šaltinį

Projektoriaus šviesos šaltinis yra kelių tipų: šis įrenginys gali naudoti standartinę lempą, lazerį arba šviesos diodų lempas. Projektoriai su standartinėmis lempomis įprastai kainuoja pigiausiai, tačiau reikėtų įvertinti tai, kad jų eksploatavimo trukmė yra ganėtinai trumpa. Jei esate užkietėję kompiuterinių žaidimų mylėtojai, ir žaisdami praleidžiate tikrai nemažai laiko, tokiu atveju pravartu rinktis projektorių su šviesos diodų lempa, nes jos veikimo trukmė gali būti 10 000 ir daugiau valandų (standartinės lempos eksploatuojamos maždaug 3000-7000 valandų).

Paprastas projektoriaus reguliavimas

Jei projektorius bus naudojamas ne vienoje patalpoje, svarbiu kriterijumi taps ir tai, ar yra galimybė greitai ir paprasta sureguliuoti ekrano dydį. Mastelio koeficientas nurodo, kiek kartų gali būti padidinamas ekrane matomas vaizdas (pavyzdžiui, 1,2x vaizdą padidina penktadaliu, o 2x vaizdą padvigubina). Jei vaizdo dydžio keitimas jums bus itin svarbus, rinkitės tokį projektorių, kuris turi objektyvo reguliavimo funkciją (deja, tą gali pasiūlyti ne visi gamintojai).

Ar ekrano tipas atitiks jūsų poreikius?

Projektoriaus ekranas gali būti keturių skirtingų tipų, todėl pasvarstykite, kuris jų geriausiai pateisintų jūsų poreikius. Gali būti pasirenkami motorizuoti ekranai, kurie yra pakeliami arba nuleidžiami vieno mygtuko paspaudimu – toks sprendimas puikiai pritaikomas kiekvienuose namuose ir padeda sutaupyti vietos. Taip pat yra siūlomi fiksuoti ekranai, kurie montuojami ant sienos – jiems reikia skirti šiek tiek erdvės. Prekyboje rasite ir tokių ekranų, kurie nuleidžiami bei pakeliami rankiniu būdu, ir tokių, kurie yra montuojami ant nešiojamo trikojo (tokį projektoriaus ekraną nėra sudėtinga perkelti į kitą vietą).

Įvertinkite papildomas savybes

Projektoriai žaidimams gali būti pasirenkami ir pagal tam tikras papildomas savybes. Pavyzdžiui, gali būti aktuali 3D technologija, kuri paskutiniu metu sulaukia itin didelio susidomėjimo ir yra labai mėgstama žaidimų mylėtojų. Vis dėlto, jei nuspręsite rinktis projektorių su 3D technologija, pasidomėkite, ar ši funkcija jau yra integruota, ar reikės įsigyti 3D emiterį. Dar viena gana svarbu funkcija – tai „Smart“ technologija, kuri leidžia prisijungti prie bevielio interneto: jei siekiate, kad pasiruošimas žaidimams būtų kiek įmanoma paprastesnis, pasidomėkite ir šia savybe.

Jei dvejojate, ar tam tikras projektorius gali būti puikiai pritaikomas žaidimams, kreipkitės pagalbos į konsultantus, kurie tikrai pateiks naudingos informacijos bei padės priimti tam tikrą sprendimą.

Informacijos šaltinis: https://projectortop.com/optoma-uhd50-vs-uhd60/

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite