Angle down Atgal

Kuo skiriasi parfumuoti kvepalai ir tualetinis vanduo?

Kvepalai bei įvairūs tualetiniai vandenys skiriasi ne tik aromatų natomis, prekiniais ženklais, bet ir išsilaikymu ant odos, audinių. Kvepalams gaminti yra naudojami aromatiniai koncentratai, vanduo, alkoholis, o šių komponentų santykis bei koncentracijos kiekis tampa priežastimis, kodėl vieni kvepalai ant odos juntami ilgiau, o kiti – trumpiau.

  • Kvepalai, dar vadinami Parfum, yra labiausiai koncentruota parfumerijos rūšis. Tai reiškia, jog toks aromatas ant odos išlieka juntamas 6 ir daugiau valandų, ant audinių, rūbų – parą laiko. Didelės koncentracijos kvepalai ir jų aromatas turi savybę dienos ar vakaro eigoje skleistis bei palikti švelnų aromato šleifą, kurį taip mėgsta moterys.

Vieni ilgiausiai išsilaikančių kvepalų yra Escentric Molecules, Hermes, Molinard aromatai (https://kvepalusala.lt/kvepalai/kvepalai-moterims/).

  • Kvapusis vanduo, eau de Parfum (EDP), ant odos išsilaiko apie 4-5 valandas, tačiau jo koncentracija taip pat yra pakankamai didelė. Vadinasi, jeigu ieškote kuo ilgiau ant odos bei audinių išliekančių aromatų, verta atkreipti dėmesį į ant buteliuko pateikiamą aprašymą ir ieškoti užrašo eau de Parfum arba Parfum.

Lalique, Roberto Cavalli, Yves Saint Laurent yra tie prekiniai ženklai, kuri nenuvils vyrų bei moterų, ieškančių ilgiau išliekančio kvapo.

  • Tualetinis vanduo, arba kitaip, eau de toilette (EDT), pasižymi subtiliais kvapais, ypač tinkamais kasdieniam naudojimui. Tualetiniai vandenys ant odos išlieka apie 3 valandas, o nedideles aromatų pakuotes patogu nešiotis kartu su savimi ir norint intensyvesnio kvapo – šiais galite vėl pasikvėpinti. Tualetiniai vandenys yra ypač populiarūs, kadangi jų sudėtyje esanti grynoji kvepalų esencija yra švelni, lengvai juntama ir neatsibostanti.

Būtent tokie yra Cartier, Moschino, Britney Spears aromatai. Nenusibostantys, gaivūs bei užtikrinantys puikią dienos pradžią.

Taip pat aromatų gerbėjai mėgsta įsigyti ne tik kvepalus ar tualetinius vandenis kasdieniam naudojimui, bet ir to paties kvapo kūno prausiklius, losjonus, dezodorantus ar dulksnas. Naudojama vieno kvapo produktų linija ne tik prailgina jūsų mėgstamo aromato išsilaikymą ant odos, rūbų, bet ir tampa jūsų gaivos, pasitikėjimo savimi priežastimi.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite