Angle down Atgal

Kunigas R. Doveika Kūčių vakarą kviečia tapti istorijos dalimi

Kūčios – ypatinga šventė, ypatingas vakaras, kai drauge susiburia visa šeima, visos mylinčios širdys. Šį vakarą TV3 kviečia praleisti drauge – eteryje šviesi, tauriomis mintimis apipinta, gerais, kilniais darbais papuošta šventinė programa „Kūčių vakarienė su Ričardu Doveika“.

„Kūčių vakarienė su kunigu Ričardu Doveika“ – daugiau nei dvi valandos, šilumos, nuoširdumo ir gražiausių bei jautriausių pasirodymų. Vakaro šeimininkas Ričardas Doveika kalbins į Šv. Juozapo bažnyčią atvykusius svečius ir ves šventinę programa, jam padės Katažina Zvonkuvienė.

Šventą Kūčių vakarą širdis virpins būrys mylimų atlikėjų su gražiausiais ir jautriausiais šventiniais pasirodymais: D. ir K. Zvonkai atliks dainą „Aš tikiu Kalėdų stebuklu“, M. Pitrėnas ir I. Prudnikovaitė atliks „Baltos meilės Kalėdos“, M. Vitulskis „Kai tu šalia esi“, pasirodys Stano ir vaikų kolektyvas „Hey“, N. Juškos vaikų baletas ir daugelis kitų.

„Mieli TV3 žiūrovai, šį vakarą kartu su perlaužtu kalėdaičiu ateiname į kiekvieno Jūsų namus. Šį šventą Kūčių vakarą gera būti kartu, dalintis bendryste ir prisidėti prie paties nuostabiausio veiksmo – bendrojo gėrio kūrimo čia, šiuose augančiuose ir bręstančiuose namuose – Šv. Juozapo bažnyčios pastate. Kviečiu savo aukomis tapti gyvąją istorijos dalele ir savo aukomis prisidėti prie šios bažnyčios statybų, išgyventi savo šeimų artumą ir suteikti žmonėms galimybę čia būti, būti pačiu savimi, nesuvaidintu, išsikalbėti, išsigodoti, išsidžiaugti, o svarbiausia – gyventi“, – R. Doveika kvietė leisti vakarą drauge ir prisidėti prie Šv. Juozapo bažnyčios Pilaitėje statybų.

„Mielieji, ar Jūs tikite Kalėdų stebuklais? Žmonių gerumu? Mes – taip. Padėkime stebuklams išsipildyti! Padėkime sukurti tokius Dievo namus, kuriame būtų gera visiems: ieškantiems nusiraminimo, vietos, kurioje galima pabūti su savo mintimis, pasikalbėti su Aukščiausiuoju. Vietos, kuri suburia žmones maldai, tikėjimui, galiausiai, vietos, kurioje vyksta gražiausios gyvenimo šventės: vestuvės ir krikštynos. Norėdami prisidėti prie šio kilnaus, gražaus tikslo, skambinkite tel. 1419 – auka 2 EUR“, – prie R. Doveikos kvietimo prisijungė Katažina Zvonkuvienė.

Skambučių skaičius neribojamas. Na, o jei norite sužinoti daugiau, ar paaukoti daugiau, apsilankykite interneto svetainėje www.pilaitėsparapija.lt.

„Kūčių vakarienė su Ričardu Doveika“ – gruodžio 24 d. 19.30 val. per TV3!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite