Sauliaus Jankausko nuotr.
Angle down Atgal

Kultūringas lapkritis tęsiasi – laukia knygų mugė ir Vytauto Kernagio dainos

Kai gyvenantieji sostinėje sako, kad mūsų mieste nėra ką veikti, jūs nesupykite. O tiesiog parodykite Šiauliuose vykstančių renginių sąrašą – visur suspėti, net su geriausiais norais, sunku!

Mėgstantys lietuvišką literatūrą tikrai žino prozininkę, eseistę, dramaturgę, literatūros kritikę Renatą Šerelytę. Ne kasdienis susitikimas su rašytoja vyks lapkričio 14 d., trečiadienį, 10 val. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filiale. Tai ne šiaip pasimatymas, o edukacinis garsinio skaitymo užsiėmimas-susitikimas. Susitikimas organizuojamas pagal projektą „Kamishibai teatras bibliotekoje: kultūrinės ir kūrybinės improvizacijos“.

Latvija šiemet mini šimtąsias nepriklausomybės metines. Ta proga, lapkričio 14 d., trečiadienį, 17 val. Chaimo Frenkelio viloje atidaroma Latvijos Respublikos nepriklausomybės 100-mečiui skirta paroda „Latvių modernistai Romanas Suta ir Aleksandra Belcova“. Šioje parodoje eksponuojami kūriniai iš Latvijos nacionalinio dailės muziejaus filialo Romano Sutos ir Aleksandros Belcovos muziejaus (Ryga, Latvija), Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus ir Kauno miesto muziejaus (Kaunas, Lietuva) rinkinių.

Lapkričio 15 d. „Raudoni muzikiniai vakarai“ vėl kviečia melomanus – vyks Vytauto Kernagio dainų vakaras. Tai Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro solistų koncertas skirtas 10-osioms V. Kernagio mirties metinėms paminėti. Programoje pasirodys solistai: Aurelija Dovydaitienė, Šarūnas Juškevičius, Jadvyga Grikšienė, Rasa Ulteravičiūtė, Virginijus Pupšys, Tadas Jakas, Kęstutis Nevulis.

Dar nebuvote ekskursijoje? Penktadienį kviečiame visus į ekskursiją „Mistiškieji Šiauliai“. Nors Šiaulių pėsčiųjų bulvaras šiandien yra atviras visiems, tačiau jo atmintyje – ne viena nutylėta istorija. Ekskursijos ,,Mistiškieji Šiauliai“ metu ekskursantai narplios miesto bulvare slypinčias meilės ir kitas paslaptis.

Lapkričio 17 d. (šeštadienį) Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka kviečia šiauliečius ir miesto svečius į Šiaulių knygų mugę. Jos metu vyks susitikimai su rašytojais, žaidimai ir mokomieji užsiėmimai mažiesiems skaitytojams. Tai ne tik skaitymo šventė, bet ir prisodrintas teatro prieskonių renginys.

Daugiau informacijos apie renginius http://siauliai-events.lt/

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite