Angle down Atgal

Kriminalistų operacija Partizanų gatvėje: užspaudė sidabrinį „BMW“

Ketvirtadienio popietę kaunietis neuniformuotus pareigūnus pastebėjo dirbant Partizanų gatvėje. Čia iškrėstas „BMW“ automobilis – liudininko manymu, sučiuptas narkotikų prekeivis, tačiau policija apie operaciją informacijos neteikia.

Sujudimą „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas apie 14.30 val. užfiksavo Partizanų gatvėje, ties Birželio 23-iosios gatvės sankryža. Nuotraukoje matyti sidabrinis penktos klasės „BMW“, kurį iš priekio ir užpakalio užblokavę du automobiliai.

Aplink transporto priemonę sukiojasi keli pirštinėti asmenys, iš pažiūros renkantys įrodymus, o tamsiai apsirengęs vyras, galimai – sulaikytasis, juos tik stebi.

Sulaikymą užfiksavęs skaitytojas nurodė, kad Partizanų gatvėje dirbo kriminalistai, liudininko nuomone, sučiuptas narkotikų prekeivis. Tiesa, daugiau informacijos apie operaciją iš policijos gauti nepavyko.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Odeta Vaitkevičienė „Kas vyksta Kaune“ nurodė, kad čia darbavosi kriminalistai, apie kurių veiksmus Kauno pareigūnai duomenų neturi.

Policijos departamento Komunikacijos skyriaus vedėjas Ramūnas Matonis bent kiek plačiau sulaikymo taip pat nekomentavo – žadėjo pasidalinti, jei tik bus paviešinta bendra informacija apie Kaune vykdytą Kriminalinės policijos biuro operaciją.

Daugiau naujienų apie Kauną skaitykite čia.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite