Angle down Atgal

Kriminalai pajūryje: po moters vizito senolis pasigedo 7500 eurų

Vasario 17 dieną, į Klaipėdos m. PK kreipėsi 1936 m. gimęs vyras, kuris pranešė, kad vasario 3 dieną, apie 13 val. Klaipėdoje, Naujakiemio g., iš buto išėjus nepažįstamai moteriai, pastebėjo, kad yra pavogtos dvi piniginės, kuriose buvo 7500 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės.

Vasario 18 dieną, apie 21.45 val. Klaipėdoje, Statybininkų pr. ir I. Simonaitytės g. sankryžoje buvo sustabdytas automobilis „Škoda Superb“, kurį vairavo 1991 m. gimęs vyras. Asmens dalinę apžiūrą atlikę pareigūnai striukės kišenėje rado augalinės kilmės, rausvai žalios spalvos, įtariama, narkotinių medžiagų likučių. Atlikus automobilio dalinę apžiūrą, kuro užpylimo angoje, po dangteliu, rastas plastikinis maišelis, kuriame buvo augalinės kilmės, rausvai žalsvos spalvos, kaip įtariama, narkotinės medžiagos. Vairuotojas sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Pradėtas tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Tą pačią dieną, apie 08.32 val. Šilutės pl., Klaipėdoje, automobilio „VW Passat“ vairuotojui, 1985 m. gimusiam vyrui, nustatytas 2,05 prom. neblaivumas. Jis sulaikytas ir pristatytas į Klaipėdos apskr. VPK.

Apie 18.21 val. Palangoje, Taikos g. ir Sodų g. sankryžoje, automobilio BMW vairuotojui, 1975 m. gimusiam vyrui, nustatytas 1,92 prom. neblaivumas. 

Apie 23.07 val. Plungės r., Alsėdžiuose, buvo pastebėtas nuo kelio nuvažiavęs vilkikas DAF. Vairuotojo vietoje sėdėjusiam, galimai, vilkiką vairavusiam, 1966 m. gimusiam vyrui, nustatytas 1,99 prom. neblaivumas. Jis uždarytas į areštinę.

Patikros postuose visoje Klaipėdos apskrityje patikrinti 1374 automobiliai, iš jų – 245 Klaipėdos mieste. Nepraleisti – 4, surašyta 12 protokolų dėl KET pažeidimų, 4 – dėl karantino reikalavimų pažeidimo (pagal ANK 45 str. 4 d.).

Klaipėdos apskrities pareigūnai tikrino, kaip laikomasi karantino reikalavimų prekybos vietose. Patikrinti 167 objektai, nustatytas vienas pažeidimas – Plungės r. dirbo viena prekybos įmonė, kuri neturi atskiro įėjimo iš lauko. Prekybininkas įspėtas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite