Angle down Atgal

Kriminalai Klaipėdos apskrityje: siaučia vagys

Liepos 18 dieną, apie 12.30 val. Taikos pr., Klaipėdoje, pastebėta, kad yra pavogtas elektrinis paspirtukas, kuris buvo paliktas prie prekybos centro. Žala – 350 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės.

Liepos 18 dieną, apie 18.30 val. Mogiliovo g., Klaipėdoje, pastebėta, kad yra pavogtas dviratis ,,BMX", kuris buvo trumpam paliktas laiptinėje neprirakintas. Žala – 600 eurų. Pradėtas tyrimas dėl vagystės.
 
Liepos 19 dieną, apie 02.58 val. Dariaus ir Girėno g., Klaipėdoje, pastebėta, kad yra pavogti įmonei priklausančio automobilio ,,Audi Q7" priekiniai žibintai. Žala – 1500 eurų. Pradėtas tyrimas dėl vagystės.

Liepos 18 dieną,  21.22 val. Klaipėdos apskr. VPK, atliekant už LR ANK 484 str. numatytą administracinį nusižengimą pristatyto 1962 m. gimusio vyro dalinę apžiūrą, piniginėje buvo rastas, kaip įtariama, suklastotas neįgaliojo pažymėjimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Pradėtas tyrimas dėl dokumento suklastojimo ar disponavimo suklastotu dokumentu.
 
Apie 22.07 val. gautas pranešimas, kad Taikos pr., Klaipėdoje, automobilis „Volkswagen Golf“ atsitrenkė į automobilį BMW ir pasišalino iš eismo įvykio vietą. Į įvykio vietą sugrįžusiam, automobilį „Volkswagen Golf“ vairavusiam, 1966 m. gimusiam vyrui nustatytas 2,12 prom. neblaivumas. Vyras uždarytas į areštinę.
 
Apie 07.00 val. Kretingos r. Užpelkių k., 1962 m. gimusią, elektriniu paspirtuku važiavusią moterį galimai kliudė pravažiuojantis automobilis, kuris pasišalino iš eismo įvykio vietos. Po medikų apžiūros moteris gydoma ambulatoriškai.

Apie 09.55 val. Palangoje, Vilimiškės g. ir Kretingos g. sankryžoje, atliekant sustabdyto automobilio „Mercedes Benz“ vairuotojo apžiūrą, piniginėje buvo rastas plastikinis maišelis su baltos spalvos milteliais galimai narkotine medžiaga. 1977 m. gimęs įtariamasis nuvežtas į Palangos m. PK. Pradėtas tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Apie 11.07 val. Kauno g., Klaipėdoje, Klaipėdos apskr. VPK, atliekant 1992 m. gimusio vyro dalinę apžiūrą, piniginėje rastas plastikinis maišelis, kuriame buvo baltos spalvos, birios, galimai, narkotinės medžiagos.  Pradėtas tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Apie 23.00 val. gautas pranešimas, kad Plungės r. Prūsalių k., šalia tvenkinio, grupė jaunuolių galimai vartoja narkotines medžiagas. Atlikus dalinę asmenų apžiūrą, 1988 m. gimusio vyro kuprinėje rastas ir paimtas folijos lankstinukas su augalinės kilmės, žalsvos spalvos galimai narkotine medžiaga, bei į šaunamąjį ginklą panašus daiktas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 259 str. 2 d. ir pagal LR BK 253 str.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite