Angle down Atgal

Kriminalai Klaipėdos apskrityje: moterį sumušė nepažįstamasis

Balandžio 6 dieną, apie 13.10 val. gautas pranešimas, kad Klaipėdoje, Taikos pr., daugiabučio laiptinėje rasta galimai nepažįstamo asmens sumušta 1944 m. gimusi moteris, kuri perduota medikams. Moters bute sulaikytas ir į areštinę uždarytas įtariamasis – 1970 m. gimęs vyras, neturintis nuolatinės gyvenamosios vietos. Jam nustatytas 3,02 prom. neblaivumas. Aplinkybės tikslinamos, pradėtas tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.

Apie 08.00 val. Taikos pr., Klaipėdoje, pastebėta, kad yra apgadintos automobilio „Iveco“ vairuotojo ir keleivio durų spynelės bei galimai bandyta patekti į automobilio vidų. Žala – 300 eurų. Pradėtas tyrimas dėl pasikėsinimo įvykdyti vagystę.

Apie 14.45 val. Klaipėdoje, Žardupės g., patruliuojantys pareigūnai pastebėjo stovintį automobilį „Citroen“, kuriame sėdėjo du asmenys. Atlikus automobilio ir asmenų dalinę apžiūrą, automobilio salone, rankinėje, buvo rastas popieriaus lankstinukas su augalinės kilmės, galimai, narkotine medžiaga. 1993 m. gimęs automobilio vairuotojas sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Pradėtas tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Tą pačią dieną į Klaipėdos m. PK kreipėsi 1989 m. gimęs vyras, kuris pranešė, kad 2021-04-06 apie 14.30 val. telefonu paskambinęs vyras apgaulės būdu, atsiųsdamas suklastotą mokėjimo pavedimo kopiją, mėgino išvilioti parduodamą nešiojamą kompiuterį „Apple MacBook Pro 15“, kurio vertė 1050 eurų. Apie 16.20 val. Sportininkų g., sulaikyta ir į areštinę uždaryta 1997 m. gimusi moteris, pas kurią rasti, kaip įtariama, sukčiaujant įgyti daiktai. Pradėtas tyrimas dėl sukčiavimo.

Apie 11.43 val. Baltijos pr., Klaipėdoje, vykdant kelio remonto darbus, darbininkai rado 12 vnt. apie 1 m. ilgio daiktų, panašių į karo laikų sprogmenis. Įvestas planas „Skydas“, darbai buvo laikinai sustabdyti.

Per parą patikros postuose visoje Klaipėdos apskrityje patikrinti 3075 automobiliai, iš jų Klaipėdos mieste – 1806. Visoje apskrityje nepraleisti 5 ekipažai (2- Palangoje, 3 – Rietavo sav.), surašyti 2 protokolai dėl judėjimo tarp savivaldybių pažeidimų (pagal ANK 45 str. 4 d.) ir 25 protokolai dėl įvairių KET pažeidimų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite