Angle down Atgal

Kriminalai Klaipėdos apskrityje: įvykus avarijai du keleiviai paliko sužeistąjį mašinoje

Gegužės 2 dieną, apie 08.00 val. Minijos g., Klaipėdoje, atvykus į statomą objektą, pastebėta, kad iš patalpų yra dingę statybiniai įrankiai – kampinis šlifuoklis „Dewalt“, plytelių pjovimo staklės „Sigma“, perforatorius „Boch“, taip pat radijo imtuvas „Makita“, dvi įkraunamos baterijos ir baterijų kroviklis „Makita“. Žala – 1000 eurų. Pradėtas tyrimas dėl vagystės.

Apie 11.32 val., Rietavo sav., Pjaulių k., kelyje Kryžkalnis-Rietavas-Vėžaičiai 49 km., automobilio „VW Passat“ vairuotojas, pirminiais duomenimis, nepasirinko saugaus greičio, nesuvaldė automobilio, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į upės šlaitą. Įvykio vietoje prie automobilio rastas gulintis 1988 m. gimęs vyras, kuris dėl patirtų sužalojimų gydomas ligoninėje. Liudytojams nurodžius, kad automobiliu važiavo dar du asmenys, kurie iš įvykio vietos pasišalino, iš namų į ligoninę buvo nuvežtas ir paguldytas 1992 m. gimęs vyras, kitas 1999 m. gimęs vyras vykti į ligoninę atsisakė. Pradėtas tyrimas pagal LR BK 281 straipsnį.

Į Klaipėdos m. PK kreipėsi 1940 m. gimusi moteris, kuri pranešė, kad 2021-05-02 apie 16.30 val. Klaipėdoje, Naujakiemio g., į namų telefoną paskambino nepažįstamas jaunuolis, prisistatė policijos tyrėju ir pareikalavo pateikti turimus pinigus ekspertizei atlikti. Bekalbant telefonu, į namus atėjo ekspertu prisistatęs nepažįstamas vyras, pastūmė moterį, nuo stalo griebė dalį pinigų ir pabėgo. Žala – 5050 eurų. Pradėtas tyrimas dėl sukčiavimo.

Apie 14.19 val. Palangoje, Taikos g., Klaipėdos apskr. VPK licencijavimo skyriaus specialistui atvykus paimti mirusio asmens registruotus ginklus, seife buvo rastas ir paimtas neregistruotas pistoletas ir 14 vnt. šovinių. Pradėtas tyrimas LR BK 253 straipsnį.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite