Angle down Atgal

Kretingiškė klausia: už ką konkrečiai moku „Kretingos būstui”?

Į redakciją užsuko kretingiškė, kadaise aprašyta “Švyturyje”. Ištikimieji laikraščio skaitytojai tikrai pamena Oną Jočbalienę, kurios eilėraštį vienas šmaikštuolis per vienus savivaldos rinkimus įmetė į balsadėžę. “Švyturio” žurnalistai tą sykį labai intensyviai ieškojo šios Kretingos poetės. Ir surado. Pasikalbėjo. Pokalbį aprašė.

Paprašė išanalizuoti sąskaitas

Šį kartą Onos žurnalistams ieškoti nereikėjo – moteris į redakciją užėjo pati. Deja, ne pakilios nuotaikos vedina. Kretingiškė pasiguodė šiemet netekusi savo mylimo vyro, su kuriuo draugavo nuo 6-erių metų ir niekada – niekada! – nesibarė. Su ašaromis akyse pasakojo, kad vyrą pražudė COVID-19. Koronavirusu prasirgusi ir pati.

Tačiau šį sykį moteriai, gyvenančiai Vilniaus g. 10 daugiabutyje, didžiausias galvos skausmas – komunaliniai mokesčiai. Su “Kretingos šilumos tinklų”, “Kretingos vandenų” ir “Kretingos būsto” sąskaitomis ir atėjusi į redakciją.

Onai kyla daugybė klausimų: kodėl kai kurios sąskaitos smarkiai išaugusios, kodėl jos užfiksuojami skaitiklių duomenys nesutampa su tiekėjo, už kokias konkrečias paslaugas ji iš tiesų moka minimoms įmonėms, kokios konkrečios “Kretingos būsto” paslaugos slepiasi po abstrakčiu pavadinimu “Administravimas” ir kt.

Kadangi Oną kamuojami klausimai, esame įsitikinę, aktualūs ne jai vienai, o daugeliui kretingiškių, nusprendėme kiekvienos įmonės sąskaitų analizei skirti po atskirą straipsnį. Straipsnių ciklą taip ir pavadiname “Už ką moku?” Pradedame nuo 165 daugiabučius Kretingoje ir Kretingos rajone administruojančios UAB „Kretingos būstas“.

Daugiau skaitykite:

www.svyturiolaikrastis.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite