Sportas2019 m. Kovo 13 d. 10:39

Krepšinio pirmenybių finalai

Ramutė ŠimukauskaitėŠaltinis: Etaplius.lt

75619

Kovo 10 dieną baigėsi tris su puse mėnesio trukusios Prienų rajono savivaldybės ir „Gyvenimo“ laikraščio krepšinio pirmenybės. Prieššventinį sekmadienį Prienų sporto ir pramogų arenoje vyko finalinės rungtynės dėl Mažosios ir Didžiosios taurių.

Balbieriškiečiai džiaugėsi septintąja vieta
Balbieriškio „Ringis“ – „Pušynė“ 101:92 (30:26, 26:17, 21:20, 24:29)
Balbieriškio „Ringio“ ir „Pušynės“ kova dėl 7-osios vietos didelės intrigos nesulaukė – abi komandos surinko vos po penkis žaidėjus. „Pušynės“ dvasinis lyderis M. Birbalas veržliai pradėjo susitikimą ir vien per pirmąją rungtynių pusę pataikė 7 tolimus metimus! Apskritai per pirmuosius du kėlinius „Pušynė“ beveik visus taškus rinko tritaškiais. Tuo tarpu „Ringis“ kur kas geriau atrodė greitajame puolime ir baudos aikštelėje: D. Kalėda ir M. Burbulevičius sėkmingai naudojosi antraisiais šansais, o po dviejų kėlinių „Ringis“ buvo priekyje 56:43. Trečiajame kėlinyje estafetę iš M. Birbalo perėmė M. Leonavičius: jo trys tritaškiai neleido varžovams dar labiau nutolti. Prieš lemiamą ketvirtį „Ringis“ buvo priekyje 77:63. Ketvirtajame kėlinyje „Pušynė“ kilo į lemiamą šturmą: M. Birbalo, M. Leonavičiaus ir R. Gaučio tritaškių dėka „Pušynė“ buvo priartėjusi iki 4 taškų. Deja, tai buvo viskas, ką jiems pavyko padaryti. D. Navicko ir K. Aliulio tritaškiai įtvirtino „Ringio“ pergalę rezultatu 101:92. „Pušynė“ šiose rungtynėse pataikė net 19 tolimų metimų, iš kurių 10 – vien M. Birbalas. „Ringis“ iškovojo 7 vietą, tuo tarpu „Pušynės“ krepšininkai liko aštunti.