Angle down Atgal

Krepšinio klubo „Jurbarkas“ atstovams įteiktos savivaldybės mero padėkos

Balandžio 16 d. krepšinio klubo „Jurbarkas“ vadovams, treneriams ir aptarnaujantiems specialistams Povilui Valaičiui, Vaidui Greičiui,  Vladislovui Razumnovui ir Eglei Matulaitytei įteiktos Savivaldybės mero Skirmanto Mockevičiaus padėkos už Jurbarko vardo garsinimą iškovojus „Top sport“ taurę ir laimėjus Regionų krepšinio lygos B diviziono čempionatą.

Susitikimo metu Savivaldybės meras su komandos vadovais aptarė sėkmingai pasibaigusį sezoną bei ateities perspektyvas, finansinius klubo klausimus.

Komandos vadovai dėkojo visiems, kurie prisidėjo prie sunkaus kelio į pergales: žaidėjams, visuomet kartu buvusiems rajono gyventojams, Savivaldybės vadovams, tarybos nariams bei rėmėjams. Šios dvi nugalėtojų taurės – yra pirmieji iškovoti trofėjai Jurbarko krepšinio istorijoje, Lietuvos krepšinio federacijos organizuojamose čempionatuose.

Vienas komandos lyderių Vladislovas Razumnovas susitikimo metu pabrėžė, kad iškovotomis pergalėmis gali pasidžiaugti visas Jurbarkas, ir jos galėtų būti pavyzdys visiems jurbarkiškiams, kad norint – galima susitelkti ir nuveikti didelius darbus, kurie iš pradžių atrodė neįmanomi.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite