Angle down Atgal

Kredito unija „Žemdirbio gerovė“ – paskolos ne tik žemdirbiams

Kredito unijoje „Žemdirbio gerovė“ paskolų sąlygos lankstesnės nei bankuose, o sumos, kurias galite gauti, tokios pat didelės. Plačiau pasakoja kredito unijos paskolų komiteto pirmininkė Olga Beniušienė:

– Visų pirma, mūsų unijos pavadinimo nereikėtų suprasti tiesiogiai. Uniją 1997 m. įkūrė ūkininkai – iš pagarbos jiems nusprendėme nekeisti pavadinimo, nors paskolas bei kitas finansines paslaugas teikiame ir verslininkams, ir fiziniams asmenims.

Dažniausiai klientai į mus kreipiasi dėl 4 rūšių paskolų: būsto, verslo, skirtų ūkininkams ir elementarių vartojimo paskolų fiziniams asmenims. Paskolų sumos gali siekti ir kelis tūkstančius, ir pusę milijono eurų – tai labai individualus dalykas.

Pastebiu tendenciją, kad žmonės, kuriems prireikia greitų pinigų pramogoms, kelionėms, dažniau kreipiasi į greitųjų kreditų bendroves. Asmenys, uždirbantys pakankamai pinigų, turintys tvarkingą kredito istoriją, yra linkę paskaičiuoti ir porą dienų ilgiau palaukti atsakymo dėl paskolos nei gauti pinigus greitai, lengvai, tačiau po to mokėti nerealaus dydžio palūkanas.

Mes esame rimta finansinė institucija ir labai rimtai žiūrime į kiekvieną paskolą, nepriklausomai nuo jos dydžio. Kredito unija „Žemdirbio gerovė“ prilyginama bankams, nes mums galioja tie patys reikalavimai, bet pabrėžtina, jog esame išskirtinai lietuviško kapitalo kredito įstaiga, o ne skandinaviškų įmonių padalinys. Be to, mus, kaip ir kitus bankus, prižiūri ne tik Lietuvos Bankas, bet ir Lietuvos centrinė kredito unija.

Vis tik palūkanos tam tikroms paskolų grupėms unijoje yra konkurencingesnės nei bankuose, esame lankstesni. Į bankus dėl paskolų ir kitų paslaugų kreipiasi daugybė žmonių, todėl svarstymai suteikti paskolą ar ne, užtrunka palyginti ilgą laiką. Mes priimame pakankamai greitą sprendimą, kad klientai galėtų planuoti savo išlaidas.

Kredito unija„Žemdirbio gerovė“

Tilžės 128, Šiauliai

Tel. (8 41) 434 968

www.kuzg.lt

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite