Angle down Atgal

Ar norint neturėti veido raukšlių reikia atsisakyti kramtomosios gumos?

Ne vienas po ranka turi pakelį kramtomosios gumos. Vieniems ji padeda atsikratyti blogo burnos kvapo, kitiems guma pagelbėja norint sumažinti užkandžiavimą. Ar tiesa, kad įprotis kramtyti gumą ir veido raukšlės yra susiję? Dermatologai ir plastikos chirurgai mano, jog per dažnas gumos kramtymas gali turėti įtakos raukšlių atsiradimui.

Kaip teigia estetikos klinikos įkūrėjas Imogenas Bexfieldas, pasikartojančios veido išraiškos, tokios kaip šypsojimasis ar susiraukimas, laikui bėgant palieka pėdsakų veido odoje. Dažnas gumos kramtymas gali turėti poveikį viršutinės lūpos sričiai – padidėja smulkių raukšlių atsiradimo tikimybė.

Pasak dermatologės Mary Lupo, kramtomoji guma gali pakeisti bendrą jūsų veido formą. Ji „Allure“ leidiniui paaiškino, kad raumenų, esančių abejose žandikaulio pusėse, kurie kontroliuoja kramtymo procesą, padidėjimas yra kramtomosios gumos šalutinis poveikis. Žandikaulis gali įgauti į kvadratą panašią formą. Dermatologė pabrėžė, kad kvadratinio žandikaulio forma nėra nieko blogo, bet tokie pokyčiai patiktų ne visiems.

Plastikos chirurgai mano, kad nuolatinis gumos kramtymas apkrauna tam tikros grupės raumenis, kuris turi įtakos audinio elastingumo sumažėjimui bei linijų ir raukšlių formavimuisi aplink burną. Pastebėta, kad atlikus injekcijos nuo raukšlių procedūrą, ši ne tokia efektyvi, jei žmogus kramto gumą.

Pagal Bustle.com.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite