Angle down Atgal

Kovo mėnesį mados ir grožio mugė ,,Design for life’’ aplankys 4 miestų arenas

Kovas skelbia pavasario pradžią, o drauge su juo atnaujinti savo drabužių, grožio priemonių bei interjero detalių arsenalą sukvies didžiausia keliaujanti mados ir grožio mugė ,,Design for life’’. Kovo 7 Kaune ,,Žalgirio arenoje’’, kovo 14 dieną Šiauliuose ,,Šiaulių arenoje’’,kovo 21 dieną Klaipėdoje ,,Švyturio arenoje’’ir kovo 29 dieną Panevėžyje ,,Cido arenoje’’ vyksiančios išskirtinės mugės į kiekvieną miestą sutrauks per 150 gamintojų. Negana to, mugėse bus organizuojamos ir įvairios pramogos, o įėjimas į renginius – nemokamas.

Suburs nuo drabužių iki kosmetikos

Mados ir grožio mugė ,,Design for life’’ lankys 4 didžiuosius Lietuvos miestus ir bus aktuali įvairioms amžiaus grupėms. Dizaineriai kvies spintose įnešti naujų audinių ir spalvų, papuošalų sferos kūrėjai žavės įvairiausios stilistikos gaminiais., atradimų pateiks kosmetikos, kvepalų ir grožio priemonių atstovai, o mažiesiems bus siūlomi ne tik drabužiai, bet ir avalynė, žaislai ar knygos.

Negana to, mugėse rasite ir aktualijų namams. Namų kvapai, aromatinės žvakės, gėlių kompozicijos, rėmeliai, šviečiančios dekoracijos, pledai, antklodės ir kita lauks savo pirkėjų lauks kovo 7 Kaune ,,Žalgirio arenoje’’, kovo 14 dieną Šiauliuose ,,Šiaulių arenoje’’,kovo 21 dieną Klaipėdoje ,,Švyturio arenoje’’ir kovo 29 dieną Panevėžyje ,,Cido arenoje’’. Tarp gausos pasirinkimo kažką sau ras net ir vyrai, todėl mugė kviečia atvykti apasiruošti pavasariui drauge su visa šeima.

Vyks pasirodymai bei lauks dovanos

Mados ir grožio mugės metu kolekcijos ne tik kabės dalyvių zonose – renginių metu vbus galima stebėti gyvas demontracijas ant scenos. Modelių mokyklos auklėtiniai demosntruos sezono aktualijas. Pasitikdami pavasarį lankytojai turės galimybę ne tik atsinaujinti savo spintą, tačiau ir būti įkvėpti mugės metu demonstruojamų madų bei apžiūrėti, kaip dalis gaminių atrodo realybėje ant žmogaus. Taip pat mugėje pirmuosius lankytojus kaip visuomet pasitiks nemokami žurnalai ,,Prie kavos’’!

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite