Angle down Atgal

Kovo 30-oji: vardadieniai, astrologija

Kovo trisdešimtoji, antradienis – 89-oji metų diena (antroji 13-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 276 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Ferdinandas, Gvidonas, Meda, Rusnė, Virmantas;

rytoj: Benjaminas, Gina, Ginas, Ginius, Kornelija, Svalia, Tilius, Tilmantas, Tilmantė;

poryt: Dainora, Rindauga, Rindaugas, Ringailė, Ringailas, Ringauda, Ringaudas, Rinkanta, Rinkantas, Rinkantė, Sandrina, Teodora, Teodoras.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.00, leidžiasi 19.49. Dienos ilgumas – 12.49.

Šiandien – ketvirtoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Avino ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Apie dorovines žmogaus savybes dera spręsti ne iš atskirų jo pastangų, o iš kasdienio gyvenimo“ (B. Paskalis).

**************

Astrologinė prognozė kovo 30-ajai, antradieniui

AVINAS. Norėsis keisti gyvenimą iš esmės ir tam ieškosite galimybių. Tačiau jeigu primygtinai rodysite iniciatyvą ir piršite savo prekes, paslaugas ar planus, tai ir atsakomybė už sėkmę ar nesėkmę teks jums.  

JAUTIS. Kažkas gali priminti neįvykdytą pažadą ir teks atiduoti tam tikrą dėmesio duoklę partneriui, kolegoms. Tikėtina, kad atsinaujinęs ryšys suteiks galimybių draugystei. Tik neišprovokuokite naujų nesusipratimų, įtarimų.

DVYNIAI. Netikėtai gali užgriūti neplanuoti darbai arba pasireikšti sveikatos problema. Pasistenkite, kad šios dienos dienotvarkė būtų kuklesnė. Galbūt atidesnio dėmesio, daugiau pagalbos prireiks jūsų vaikams.

VĖŽYS. Bus malonu jausti, kad esate mylimi, reikalingi. Jums gali atsiskleisti intriguojama paslaptis. Išdrįskite bent šiek tiek atverti savo širdį, antraip jums neabejingi žmonės gali pasiklysti abejonių migloje.

LIŪTAS. Intensyvus bendravimas šiandieną jus vargins. Visgi vargu ar galėsite atsipalaiduoti ir užmiršti dalykinius rūpesčius. Nuo jūsų norų nedaug kas priklausys.

MERGELĖ. Šiandien galite nemažai nuveikti pervežimų, reklamos, žiniasklaidos srityse. Nepraleiskite progos pabendrauti su žmonėmis, kurie gali duoti vertingų patarimų, bet saugokitės sukčių. Jei aktualu pasimokyti, neieškokite pretekstų išsisukti.

SVARSTYKLĖS. Tinkamas metas labiau suartėti su jums patinkančiu asmeniu, jį geriau pažinti. Galite tikėtis žinios ar pokalbio, susijusio su nekilnojamuoju turtu, draudimu, tiekimu, dominam,a preke, siunta.

SKORPIONAS. Dvasinė jūsų būsena bus nestabili, lengvai susierzinsite. Nepatartina niekur skubėti, rizikuoti, provokuoti priešiškų žmonių. Galbūt sujaudins paskalos apie mylimą žmogų. Vykite abejones šalin. Rūpinkitės vaikais.

ŠAULYS. Paaštrės jūsų intuicija, emocinis ir dvasinis jautrumas. Neilgai ištversite triukšmingą draugiją. Stenkitės atgauti sielos ramybę. Galbūt nekaip jausitės dėl sveikatos sutrikimo, pagirių sindromo ar kt.

OŽIARAGIS. Nors ir nestokosite aplinkinių dėmesio bei palankumo, jus kamuos įvairūs įtarimai. Visgi draugai, o ypač draugės gali atitraukti jus nuo sunkių minčių bei rūpesčių, suteikti gerų emocijų.

VANDENIS. Gali būti, kad šiandien reikės apsispręsti, ar priimti papildomą darbo krūvį, vykti į užsienį ir pan. Susitikite su reikalingu žmogumi, aptarkite savo perspektyvas. Nepiktnaudžiaukite svaigalais. Saugokitės sukčių.

ŽUVYS. Šiandien jausite aplinkinių susidomėjimą jūsų asmeniu. Galbūt jums pavyks sublizgėti žiniomis, paslaptingumu, meniškumu, psichologine įžvalga. Tik venkite svaigalų, nelegalių aferų ir saugokitės sukčių bei infekcijų.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite