Angle down Atgal

Kovo 19-oji: vardadieniai, astrologija

Kovo 19-oji – šv. Juozapas, Juozapinės, Pempės diena. Kliento diena. Tarptautinė miego diena.

Senoliai sakydavo, kad po švento Juozapo, Pempės dienos, merginos jau pradeda tvarkyti savo gėlių darželius, sėja ankstyvąsias gėles, sodina daržovių daigus. Patirtis rodė, kad nuo švento Juozapo lydeka – nerštan, o gervė – raistan. Po švento Juozapo sniegas turi būti taip patirpęs, kad iš pėdos ir jautis atsigertų.

Mylintis tėvas, švelnus, klusnus Dievui, visus priimantis, drąsiai kūrybingas, darbštus, kuklus, nesiveržiantis į pirmas vietas – šiais žodžiais popiežius Pranciškus apibūdina šventąjį Juozapą, skelbdamas jam skirtus metus, kurie visoje Bažnyčioje minimi nuo šių metų gruodžio 8 d. iki 2021 m. gruodžio 8 d. Šv. Juozapo metai skelbiami šiemet minimos šv. Juozapo paskelbimo Bažnyčios globėju 150 metų sukakties proga. Visuotinės Bažnyčios globėjo titulą šv. Juozapui suteikė popiežius Pijus IX 1870 m. gruodžio 8 d. paskelbta bule „Quemadmodum Deus“.

Kiekvienais metais penktadienį prieš pavasario lygiadienį daugelyje Europos šalių minima tarptautinė miego diena. Medikų tyrimais nustatyta, kad suaugusiam žmogui būtina miegoti 8-9 valandas per parą. Tačiau dauguma žmonių dėl spartėjančio gyvenimo tempo šiandien miega kur kas mažiau. Miegant nepakankamai, iškyla įvairių sveikatos problemų – nuovargio jausmas, mieguistumas darbo metu, virškinimo sutrikimai, galvos skausmai, padidėja alkio jausmas, galintis tapti antsvorio priežastimi. Be to, nepakankamai miegantiems žmonėms silpnėja atmintis, suvokimo ir pažinimo gebėjimai, trukdantys mokytis ir įsisavinti naujas žinias. Miego sutrikimai – gana plačiai paplitusi problema. Gydytojų teigimu, beveik pusė suaugusiųjų kenčia nuo vieno ar kito miego sutrikimo.

Kovo devynioliktoji, penktadienis – 78-oji metų diena (penktoji 11-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 287 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Juozapa, Juozapas, Juozapota, Juozapotas, Juozapina, Juozas, Juozė, Juzė, Prutenis, Vilė, Vilys;

rytoj: Filomena, Filomenas, Irma, Irmantas, Irmantė, Irmė, Irmgarda, Irmina, Tautvilė, Žygimantas, Žygimantė;

poryt: Benedikta, Benediktas, Benas, Benys, Diksas, Liailas, Lingailė, Nadas, Reda, Redas, Saulius.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.28, leidžiasi 18.28. Dienos ilgumas – 12.00.

Šiandien – septintoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Žuvų ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Teisingumas be jėgos silpnas, jėga be teisingumo despotiška“ (B. Paskalis).

***************

Astrologinė prognozė kovo 19-ajai, penktadieniui

AVINAS. Regis, spręsite technines, informacines problemas, intensyviai bendrausite. Nors aplinkiniai jums atrodys draugiški, o nauji pažįstami – patikimi, visgi pirmu įspūdžiu pasikliauti neverta.

JAUTIS. Regis, būsite užsiėmę pinigų, nuosavybės ir gerovės klausimų sprendimu. Ryžtingai sieksite užsidirbti pinigų ar kažką parduoti, įsigyti, suremontuoti.

DVYNIAI. Emocinės audros gali kilti dėl piniginių, techninių keblumų. Tai nevirs kivirčais, jeigu kontroliuosite emocijas. Šiek tiek pasistengę sugebėsite išsisukti iš sudėtingos situacijos. Saugokitės traumų.

VĖŽYS. Pravartu stabtelėti ir susimąstyti prieš žengiant svarbų žingsnį. Pasistenkite atskirti melą nuo tikrovės, saviapgaulę nuo realybės. Galbūt pasireikš keistas silpnumas.

LIŪTAS. Šiandien vertėtų nukreipti savo energiją į rimtus reikalus ir iš peties padirbėti. Matydami, kad stengiatės, ir aplinkiniai turėtų darytis palankesni bei veiklesni.

MERGELĖ. Jums šiandien stigs emocinės pusiausvyros, kantrybės, todėl reikėtų tramdyti savo impulsyvumą. Dėl rimtų problemų nevenkite pasitarti su tais, kurie galėtų jums padėti. Saugokitės traumų.

SVARSTYKLĖS. Auga kelionių ir naujovių troškulys. Įtakingo asmens palankumas leis atgauti kūrybines jėgas ir pasitikėjimą savimi bei savo ateities perspektyvomis. Visgi derėtų būti santūresniems, nedalinti neapgalvotų pažadų.

SKORPIONAS. Aplinkiniams atrodys, kad finansiniai interesai visiškai užvaldė jūsų dėmesį, o kitų žmonių poreikiai ignoruojami. Būkite atsargesni dirbdami su techniniais prietaisais.

ŠAULYS. Galbūt teks kažkuo įtemptai rūpintis, domėtis, bet tai bus prasminga. Regis, išgirsite užgaulių žodžių iš oponentų. Kad ir ką darytumėte, verčiau nemėginkite apeiti įstatymų.

OŽIARAGIS. Darbe būsite gana veiklūs. Vertėtų prisilaikyti dietos, apsitvarkyti darbo aplinką, o ypač pasirūpinti technika. Jeigu atsiras papildomo darbo, nederėtų atidėlioti.

VANDENIS. Šiuo metu jums neblogai seksis ne tik dalykiniai, komerciniai, bet ir sporto bei meilės reikalai. Visgi stenkitės labiau prisiderinti prie visuomenės normų bei aplinkybių. Rūpesčių, o gal ir nuostolių gali sukelti vaikų iškrėstos eibės.

ŽUVYS. Diena bus kupina emocijų. Tikriausiai labai rūpės neišspręstos buitinės ar finansinės problemos. Vertėtų atkreipti dėmesį į artimų žmonių patarimus. Labiau rūpinkitės vaikais.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite