Angle down Atgal

Kovo 17-oji: vardadieniai, astrologija

Kovo septynioliktoji, trečiadienis – 76-oji metų diena (trečioji 11-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 289 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Gendvilas, Gendvilė, Gertrūda, Patrė, Patricija, Patricijus, Patrikas, Patris, Patrys, Vita;

rytoj: Anzelmas, Eimutė, Eimutis, Einarta, Einartas, Einartė, Einas, Einė, Einys, Einora, Einoras, Sibilė;

poryt: Juozapa, Juozapas, Juozapota, Juozapotas, Juozapina, Juozas, Juozė, Juzė, Prutenis, Vilė, Vilys.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.33, leidžiasi 18.24. Dienos ilgumas – 11.51.

Šiandien – penktoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Žuvų ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Kuo žmogus protingesnis, tuo daugiau pastebi žmonėse gėrio“ (B. Paskalis).

**************

Astrologinė prognozė kovo 17-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Dėl pinigų, turto, verslo reikalų teks rimtai pasukti galvą. Galite sužinoti nekokią žinią ar patirti nuostolį per neatsakingą asmenį. Arba būtent jūsų poelgis kažkam atneš žalos.

JAUTIS. Nuo pat ankstyvo ryto turite būti labai atidūs kelyje. Bendraudami valdykite emocijas ir žodžius. Nusimato veikla, kuri bus gana sudėtinga ir jus išvargins. Svarbu išlikti tvirtiems, nesutrikti, jeigu atsitiktų kas nors nenumatyta.

DVYNIAI. Santykiai darbe ar asmeniniame gyvenime nėra visiškai geri. Kažkas jus apkalba. Arba jums taip atrodo ir jaučiatės nejaukiai. Svetima paslaptis gali būti svarbi, norint kažką įrodyti sau ar kitiems.

VĖŽYS. Šiandien aktyviai bendrausite su senais ir naujais pažįstamais, bendraminčiais. Tai, ką kolektyviai nuspręsite, gali būti reikšminga. Tikėtina, kad prisiimsite lyderio vaidmenį arba labiau pajusite savo įtaką.

LIŪTAS. Regis, dirbsite išsijuosę. Nekaip veiks viešoje informacinėje veikloje siaučiantis negatyvus gaivalas, besitaikantis užgriebti ir jus. Nepasiduokite provokacijoms.

MERGELĖ. Galite sugadinti savo dalykinį įvaizdį, jeigu mėginsite išsisukti nuo įpareigojimo, atsakomybės. Diena nėra palanki atsakingiems vizitams bei reikalams, jeigu neturite tvirtos pozicijos bei nuomonės.

SVARSTYKLĖS. Vaikai gali prikrėsti eibių, kurios jums kainuos. Arba nervinsitės, kad artimųjų poreikiams turite pakloti nemažą sumelę. Atsargiau su technika, elektra.

SKORPIONAS. Galbūt jums teks bendrauti su žmonėmis, kurie visaip stengiasi pabrėžti savo pranašumą arba su kuriais tiesiog sunku rasti bendrą kalbą. Gali kilti emocinė įtampa dėl nelengvo pokalbio.

ŠAULYS. Dėl nesutvarkytų ūkinių, techninių reikalų, darbų saugos pažeidimų galimos problemos. Galbūt patingėsite apie kažką informuoti kitus ir tai geruoju nesibaigs. Būkite pareigingi, atidūs.

OŽIARAGIS. Netikėtai galite pasielgti ryžtingai siekdami sau naudos, komforto ar malonumo. Tačiau sėkmė bus ne ilgalaikė, jei vadovausitės savanaudiškais motyvais ir negalvosite apie pasekmes.

VANDENIS. Tikriausiai bus mėginimų manipuliuoti jumis. Įmanomas pasiekimas, kurio kaina gali būti tokia, kad džiaugsmą greitai pakeis susirūpinimas. Tvarkingai eksploatuokite techniką. Venkite šeiminių scenų.

ŽUVYS. Regis, bus nelengva apginti savo nuomonę. Kitiems atrodys, kad esate subjektyvūs arba ne viską pasakote. Svarbu pernelyg nesivadovauti emocijomis.

Geros dienos!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite